Redd Loader
Platforma REDD wchodzi na rynek magazynowy.
Wszystkie wpisy

„Amazon dla nieruchomości komercyjnych”. Ponad 690 mln zł potencjalnych przychodów dla Klientów

16.06.2023 Aktualności

Współczesna era technologiczna nieustannie przynosi nam innowacje, które zmieniają życie i prowadzenie biznesu. Jednym z najbardziej imponujących i dynamicznie rozwijających się sektorów jest rynek nieruchomości komercyjnych. Działająca na tym rynku platforma finne.pl, należąca do REDD Group, po pierwszych miesiącach może mówić o sukcesie. Wartość potencjalnych umów najmu ze wszystkich wygenerowanych zapytań za pomocą finne.pl wynosi od stycznia 2023 roku 690 mln zł. Tak duże liczby jasno potwierdzają, że nasza platforma jest skuteczna – wylicza Krzysztof Foks, Head Of Research w REDD Group. 

– Ambicją finne.pl jest zostać „Amazonem dla nieruchomości komercyjnych”. Portal oferuje największy wybór, korzystając z najnowocześniejszej i największej bazy danych w tej części Europy – mówi Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

Bezpośrednie połączenie dla niższych cen 

Co jeszcze czyni finne tak wyjątkowym? Przede wszystkim to portal, który działa na zasadzie bezpośredniego połączenia między właścicielami nieruchomości a potencjalnymi najemcami. – To powoduje, że przyszli najemcy mogą wynegocjować niższe ceny – dodaje Ogrodzki. 

– finne eliminuje niejasności, ogranicza koszty i gwarantuje rzetelność każdego ogłoszenia. To prawdziwy powiew świeżości na rynku, który dotąd był nasycony ogłoszeniami-wabikami i nie aktualnymi ofertami. My proponujemy proste równanie “jedna nieruchomość to jedno ogłoszenie” – mówi Piotr Smagała, Managing Director & Co-Founder REDD.

– Powiem wprost, sprzątamy rynek ogłoszeń nieruchomości biznesowych w Polsce. Informacje o nieruchomościach na wynajem dostarczają bezpośrednio właściciele, dzięki czemu odwiedzający mają gwarancję rzetelności każdego ogłoszenia. Dodatkowo każde ogłoszenie jest weryfikowane przez nasz zespół, co powoduje, że najemca ma pewność, że ogłoszenie jest aktualne – dodaje Tomasz Ogrodzki.

Najnowsze statystyki portalu potwierdzają skuteczność tych działań. Wartość potencjalnych umów najmu ze wszystkich wygenerowanych zapytań za pomocą finne.pl wynosi od stycznia 2023 roku 690 mln zł. Portal finne ma ambicje stać się największym projektem tego typu w Europie, a jego premiera na polskim rynku zapoczątkowała nową erę łatwiejszego, bardziej rzetelnego i efektywnego poszukiwania powierzchni biznesowych.

Rzetelność i skuteczność

Portal finne zasilany jest przez największą i najnowocześniejszą bazę danych w tej części Europy — REDD. Platforma od 4 lat zmienia sposób myślenia o nieruchomościach i buduje fundamenty dla transparentnego i innowacyjnego sektora.

Dzięki wykorzystaniu big data, dane mogą być analizowane praktycznie w czasie rzeczywistym, umożliwiając profesjonalistom z branży podejmowanie trafnych decyzji. Platforma nie tylko dostarcza dane, ale również oferuje narzędzia, które umożliwiają wielowymiarową analizę i optymalne wykorzystanie informacji.

Transformacja dzięki danym

—Klienci, którzy zdecydowali się skorzystać z usług REDD, doświadczyli prawdziwej transformacji w swojej pracy. Już nie muszą polegać na intuicji i ogólnych statystykach, lecz mają dostęp do konkretnej, aktualnej i precyzyjnej wiedzy, która pozwala na podejmowanie świadomych decyzji. Wystarczy kilka kliknięć, aby otrzymać kompleksowy raport, który wcześniej wymagał kilku tygodni — zaznacza Tomasz Olszewski, Członek Zarządu REDD Group. 

– Kiedy firma szuka biura, potrzebne są jej konkretne, twarde dane. Gdyby nasza platforma nie aktualizowała ich na bieżąco, nie moglibyśmy odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów, którzy przecież szukają szybkich odpowiedzi, kilka chwil po wejściu na stronę. Podobnie w ShareSpace funkcjonuje nasz zespół doradców. Oni również są w stanie udzielić klientowi informacji w oparciu o najświeższe dane: dostępność biur w określonej lokalizacji, wysokość miesięcznych opłat, możliwość podnajmu, etc. Jest to możliwe m.in. dzięki współpracy z REDD – mówi Robert Chmielewski, co-founder & CEO ShareSpace.

Rewolucja na rynku nieruchomości

Zarówno analiza danych, jak i transparentność to kluczowe czynniki, które determinują przyszłość rynku nieruchomości. REDD ma szansę stać się liderem w tej rewolucji, przewracając tradycyjne zasady gry i dostarczając niezbędnych narzędzi profesjonalistom z branży. Czy to oznacza koniec dla starych modeli biznesowych? Jedno jest pewne, REDD zapoczątkował rewolucję, która nie może być zignorowana.

Jeżeli poszukujesz biura do wynajęcia bez ukrytych kosztów, koniecznie odwiedź portal finne.pl.

Newsletter

Ponad 14 mld danych do Twojej dyspozycji.

Dołącz do Newslettera

Adres e-mail

Gotowe!

Raport został wysłany na podany adres e-mail.

Obróć urządzenie pionowo