Redd Loader

FAQ

Co to jest REDD Basic?

REDD Basic to bezpłatna wersja naszego produktu, która oferuje podstawowe funkcje i umożliwia jego wypróbowanie. Jeśli REDD Basic okaże się niewystarczający, zawsze możesz skorzystać z wersji PRO, która nie ma żadnych ograniczeń.

Dla kogo jest REDD Basic?

REDD jest dla profesjonalistów z branży nieruchomości komercyjnych: agentów, właścicieli, leasing partnerów czy inwestorów. Pomagamy Wam analizować rynek i bezpośrednie otoczenie Waszych budynków, obsługiwać zainteresowanych Waszą ofertą, optymalizować tę ofertę – w skrócie: podejmować lepsze decyzje biznesowe w oparciu o twarde dane, nie intuicję.

Jakie funkcje są dostępne w REDD Basic?

Wersja basic oferuje dostęp do podstawowych funkcji. Bardziej zaawansowane możliwości są dostępne wyłącznie dla użytkowników pełnej wersji REDD. Porównanie obydwu pakietów przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej:

Jak mogę się zarejestrować do REDD Basic?

Aby zarejestrować się do wersji basic, wypełnij formularz rejestracyjny na naszej stronie. Po krótkiej weryfikacji, będziesz mieć możliwość korzystania z produktu.

Czy mogę korzystać z REDD Basic na wielu urządzeniach?

Obecnie nie dysponujemy wersją mobilną naszego produktu – z REDD Basic możesz korzystać wyłącznie z poziomu swojego komputera.

Na jak długo dostaję dostęp do REDD Basic?

Możesz korzystać z REDD Basic tak długo, jak tylko chcesz – dostęp do naszej platformy w podstawowym wariancie nie jest ograniczony czasowo. Eksploruj, analizuj i wyciągaj wnioski! A jak będziesz potrzebować czegoś więcej, pamiętaj o REDD PRO.

Czy mogę zaprosić innych do założenia konta i współpracy w REDD Basic?

Będzie nam niezwykle miło, jeśli powiesz o REDD innym profesjonalistom z branży. Musisz jednak wiedzieć, że każdy użytkownik musi przejść proces weryfikacyjny, który rozpoczyna się od wypełnienia formularza na naszej stronie.

Czemu właściwie służy weryfikacja?

W trosce o Ciebie i pozostałych użytkowników, weryfikujemy każdą prośbę o dostęp do platformy. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni wyłącznie dla profesjonalistów z branży nieruchomości i rozwijanie platformy zgodnie z potrzebami tej grupy.

Jak mogę przejść na pełną wersję REDD?

To bardzo proste! W panelu użytkownika znajdziesz sekcje prezentujące możliwości wersji REDD PRO i ułatwiające kontakt z nami – wystarczy, że klikniesz w wybrany guzik i wyrazisz w ten sposób chęć przejścia na pełny pakiet. Resztą zajmiemy się my! Możesz również napisać do nas na support@reddplatform.com – odpowiemy na Twoje zapytanie najszybciej jak to możliwe.

Czy mogę przejść z powrotem na REDD Basic po zakupie wersji PRO?

Tak, możesz przejść z powrotem na wersję Basic, jednak stracisz dostęp do zaawansowanych funkcji i danych zapisanych wyłącznie w wersji PRO.

Mam problem z korzystaniem z REDD Basic. Gdzie mogę uzyskać pomoc?

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia poprzez czat w REDD lub bezpośrednio na adres e-mail support@reddplatform.com

Obróć urządzenie pionowo