Redd Loader
Powrót do listy

Platforma REDD wchodzi na rynek magazynowy. Duży krok

30.08.2022 Prasa

REDD robi kolejny duży krok. Od dzisiaj specjalnie zaproszeni uczestnicy rynku mogą już korzystać z największej bazy danych o rynku nieruchomości magazynowych. To pierwsza taka baza danych o tym sektorze w Polsce. – Jestem podekscytowany. Właśnie wprowadzamy nową jakość na rynek magazynowy – zaznacza Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group. 

REDD stworzył jedno z najgorętszych narzędzi proptech dla sektora nieruchomości biurowych docenianych przez najważniejsze firmy w Polsce. W ostatnich miesiącach intensywnie pracowaliśmy, aby taką samą wartość dostarczyć na rynek nieruchomości magazynowych, który przeżywa obecnie absolutny boom. Proponowane przez nas podejście do transparentności danych o rynku to istotny przełom w Polsce, wpisujący się w światowe trendy sektora nieruchomości. Od dzisiaj uczestnicy rynku magazynowego – podobnie jak ich koledzy z sektora biurowego – będą dysponowali jedyną taką technologią, która oszczędza czas, maksymalizuje zyski z portfolio nieruchomości i wspiera podejmowanie trudnych, skomplikowanych decyzji. Dzisiaj zaczyna się rewolucja w nieruchomościach magazynowych — mówi Tomasz Ogrodzki, twórca i CEO REDD. 

REDD zaprasza wybraną grupę profesjonalistów 

Platforma wysłała już zaproszenia do specjalnie wybranej grupy uczestników tego rynku i to oni w pełni mogą teraz korzystać z bazy dotyczącej rynku magazynowego.

Do końca roku dostęp do Platformy będzie ograniczony. Pierwsza wersja systemu zakłada pewną elitarność, ponieważ chcemy stworzyć grupę najważniejszych uczestników tego rynku i posłuchać ich opinii oraz potrzeb. To ta grupa otrzymała dostęp do wszystkich możliwości naszej platformy i już dziś może korzystać z tego najbardziej zaawansowanego “systemu operacyjnego nieruchomości” — mówi Piotr Smagała, Managing Director & Co-Founder, REDD. 

REDD daje jeszcze więcej 

– To już nasz kolejny produkt, którym – poprzez technologię – tworzymy przestrzeń do wolności w życiu profesjonalistów nieruchomości. Nasza baza pozwala odzyskać czas, maksymalizuje zyski i wspiera podejmowanie decyzji. Klienci REDD otrzymują narzędzia, dzięki którym większość zadań mogą wykonać w kilka minut, a nie kilka godzin czy dni — zaznacza Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group. 

Jak zaznacza Ogrodzki, misją REDD jest budowanie technologicznej przestrzeni do lepszej pracy. 

Jeśli profesjonalnie zajmujesz się nieruchomościami magazynowymi, to REDD przeniesie Twoją pracę na wyższy poziom. Tak, jak przy rynku biurowym, tak i przy magazynach zabieramy wszelkie czasochłonne, mechanicznie wykonywane czynności i dajemy czas na zdobywanie nowych klientów oraz na twórcze myślenie o rozwoju firmy. Czas, raz na zawsze, pożegnać na tym rynku arkusze kalkulacyjne. REDD jest przyszłością — dodaje Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

REDD Group to jeden z 25 najlepszych start-upów PropTech w Europie Centralnej, który może pochwalić się zbudowaniem największej bazy danych o rynku biurowym w Polsce. Obecnie REDD monitoruje ponad 2 100 nieruchomości w całej Polsce, co przekłada się na 16 mld danych, a z bazy REDD korzystają najwięksi na rynku: Avison Young, CBRE, Deka Immobilien, Globalworth, GTC, EY, Hines, Savills.

Obróć urządzenie pionowo