Redd Loader
Powrót do listy

REDD dołącza do „Dnia na U” Fundacji Rak’n’Roll

06.02.2023 Prasa

REDD dołącza do „Dnia na U”. Pracownicy firmy otrzymują dodatkowy dzień wolny, by wybrać się na badania profilaktyczne i potwierdzić swoje zdrowie. Dzień na U powstał z inicjatywy Fundacji Rak’n’Roll w partnerstwie z Avon Kontra Rak Piersi w 2019 roku.

Firmy, które przystąpiły do programu Dzień na U, zapewniają wszystkim swoim pracownikom możliwość przeprowadzenia badań w ramach czasu pracy, np. poprzez przyznanie czasu wolnego od pracy, przekazanie pakietu medycznego czy zorganizowanie badań na terenie firmy.

– Zespół REDD to zawodowi rewolucjoniści, którzy każdego dnia przekształcają technologicznie branżę nieruchomości. Dla nas każdy z pracowników jest bezcenną skarbnicą wiedzy i talentów, a jego zdrowie jest najważniejsze. Dlatego też mamy nadzieję, że w tym jednym dniu, nasi pracownicy odłożą na bok swoje maile, zapomną o pośpiechu i skupią się na swoim zdrowiu, robiąc badania — mówi Paulina Ogrodzka, Chief of HR w REDD.

Kompleksowe podejście do zdrowia pracowników zawsze zajmowało wysokie miejsce wśród priorytetów pracodawców, ale ostatnio to silny trend w biznesie. Atrakcyjne benefity pozapłacowe przyczyniają się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa pracowników, co z kolei gwarantuje większe zaangażowanie i efektywność ich pracy.

Obróć urządzenie pionowo