Redd Loader
Powrót do listy

REDD rozbudowuje dział Data Management

27.07.2022 Prasa

REDD rozwija dział Data Management. Do zespołu dołączył Krzysztof Foks, który objął stanowisko Head Of Research. To kolejne wzmocnienie zespołu REDD, który podwoił się w ostatnich miesiącach.

Krzysztof Foks jest związany z rynkiem nieruchomości od ponad 4 lat. W REDD będzie odpowiedzialny za zarządzanie bazą danych, research, analizę danych oraz przygotowywanie materiałów dotyczących analizy rynku dla Klientów.

Już kilkanaście miesięcy temu REDD stał się dla mnie standardem w pracy. Nie wyobrażam sobie pracy profesjonalisty bez dostępu do danych zawartych na platformie. Podobnie jak Spotify na rynku muzycznym czy Booksy na rynku beauty, my stajemy się standardem na rynku nieruchomości komercyjnych. Za parę lat dla każdego uczestnika rynku będzie oczywiste, że korzysta z danych REDD — mówi Krzysztof Foks, Head Of Research, REDD.

W poprzedniej firmie, agencji nieruchomości Walter Herz, Krzysztof Foks pracował dla takich Klientów jak: Skanska, Waryński, PHN, UniCredit Services czy Muzeum Historii Polski.

REDD wśród najlepszych start-upów

REDD to jeden z 25 najlepszych start-upów PropTech w Europie Centralnej, który może pochwalić się zbudowaniem największej bazy danych o rynku biurowym w Polsce. W lipcu 2022 roku REDD trafił na listę „CEE Startups Of The Month” przygotowaną przez Vestbee, wiodącą platformę online dla start-upów, funduszy VC, akceleratorów i korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie platforma monitoruje ponad 2 100 nieruchomości w całej Polsce, co przekłada się na 16 mld danych, a z bazy REDD korzystają najwięksi na rynku: Avison Young, CBRE, Deka Immobilien, Globalworth, GTC, EY, Hines, Savills.

Obróć urządzenie pionowo