Redd Loader
Wszystkie wpisy

3T Office Park w Gdyni z pierwszymi najemcami

29.01.2020 Aktualności

– Od ogłoszenia startu budowy zainteresowanie potencjalnych najemców jest bardzo duże. Naszym partnerom biznesowym gwarantujemy najwyższą jakość obiektu, potwierdzoną m.in. certyfikatem BREEAM Interim na poziomie „Excellent” oraz jedną z najlepszych lokalizacji w Trójmieście – pod względem funkcjonalnym i komunikacyjnym. Cieszymy się, że sfinalizowaliśmy pierwsze umowy najmu. Medyczne i edukacyjne usługi z pewnością dodatkowo uatrakcyjniają naszą biurową ofertę – mówi Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu 3T Office Park.

Medicover Polska z nowym centrum medycznym w Gdyni

Medicover Polska jest częścią Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej od 1995 r. Medicover posiada centra medyczne, szpitale, specjalistyczne placówki opiekuńcze i laboratoria.

 – Jednym z głównych kryteriów, które decyduje o wyborze lokalizacji naszych centrów medycznych, jest wygoda pacjentów. Zdecydowaliśmy się na otwarcie Centrum Medycznego Medicover w kompleksie biurowym 3T Office w Gdyni przede wszystkim ze względu na lokalizację – bliskość wielu firm, w tym naszych klientów biznesowych oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne. Wszystko to pozwoli nam na stworzenie nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni dla naszych pacjentów. Nie bez znaczenia jest dobre skomunikowanie z innymi częściami Gdyni – podkreśla Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych Medicover Polska.

Oprócz centrum medycznego w biurowcu powstanie także klinika Medicover Stomatologia.

– Projektując kliniki dbamy o to, aby przestrzeń medyczna była dla pacjenta gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości leczenia. Z drugiej strony chcemy, aby wnętrze budziło dobre skojarzenia i pozytywnie zaskakiwało pacjenta. Widzimy, że doświadczenia pacjenta spowodowane pięknym otoczeniem, domową atmosferą, otwartością personelu kliniki sprawiają, że wizyta u stomatologa może stać się czymś przyjemnym. Zgodnie z taką filozofią stworzymy również nasze nowe centrum w Gdyni – wyjaśnia Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

Przedszkole w biurowcu

Przedszkole w 3T Office Park stanowi kontynuację i rozwój działalności w sferze nowoczesnej edukacji właścicielek placówki, które aktualnie prowadzą cztery przedszkola niepubliczne, z których trzy działają w biurowcach.

– Przedszkole w biurowcu to symbol nowoczesnej placówki. Zadbamy o dobrze zorganizowaną przestrzeń edukacyjną, która pozwoli na rozwijanie pasji, rozbudzanie przedsiębiorczego myślenia, naukę języków, wyłapywanie indywidualnych talentów, akceptację błędów i pracę w grupach. Bliskość obiektów sportowych i rekreacyjnych pozwoli nam na przygotowanie wszechstronnej oferty sportowej. Klimat i otoczenie bardzo prestiżowego i nowoczesnego centrum biznesowego w naturalny sposób wytworzy atmosferę, w którą wpisuje się nasza oferta – mówi Magdalena Rutkowska-Dolna, dyrektor przedszkoli niepublicznych Mały Einstein.

  • 3T Office Park powstaje w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego. 
  • W ramach inwestycji powstanie obiekt składający się z 3 wież (10, 13 i 10 kondygnacji) ze wspólnym podziemiem 2 pięter hali garażowej. 
  • Całkowita powierzchnia użytkowa 3T Office Park wyniesie 54,9 tys. mkw., z czego powierzchnia najmu 38,5 tys. mkw. 
  • Parking podziemny pomieści 420 miejsc parkingowych i 250 stanowisk rowerowych. 
  • Za realizację kompleksu biurowego odpowiada spółka 3T Office Park Sp. z o.o. 
  • Zakończenie realizacji jest zaplanowane jest na połowę 2021 roku.

Obróć urządzenie pionowo