Redd Loader
Wszystkie wpisy

Adgar Poland korzysta z danych REDD. Kolejny klient platformy

14.06.2021 Aktualności

Adgar Poland, inwestor, deweloper, właściciel i zarządca nieruchomości komercyjnych, korzysta z danych przekazywanych przez REDD Real Estate Digital Data. Platforma jest największą bazą danych o rynku biurowym w Polsce.
– W sumie nasza baza to już ponad 10 mln rekordów. Obserwujemy 2 tysiące budynków na 30 rynkach w Polsce. Jako jedyni posiadamy tak znaczącą liczbę danych o rynku biurowym, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na wyczerpujące informacje. Adgar Poland, otrzymuje cykliczne raporty, które pozwalają na szybki przegląd rynku – mówi Piotr Smagała, co-founder & managing director REDD.

– Platforma REDD  to z pewnością bardzo dobre i przydatne  narzędzie dla wszystkich podmiotów, które tak jak Adgar, zajmują się nieruchomościami komercyjnymi. Raporty dostarczane przez REDD pozwalają na szczegółową analizę trendów na warszawskim rynku biurowym i stanowią dla nas rzetelne źródło informacji – mówi Monika Szelenberger, Head of Leasing & Asset Managament, Adgar Polska.

Nasza baza to kompleksowe rozwiązanie dla deweloperów, właścicieli czy zarządców budynków biurowych, które oferuje interaktywne narzędzia do wglądu w dane z rynku biurowego w poszczególnych regionach: wyszukiwarkę biur, przegląd wolnych powierzchni, porównania budynków, analizy rynkowe i wiele innych danych aktualizowanych na bieżąco. Jako jedyni w Polsce oferujemy takie narzędzia – mówi Tomasz Ogrodzki, founder REDD.

Platforma REDD jest wiodącym dostawcą danych o nieruchomościach komercyjnych w Polsce. Współpracuje z liderami branży, którzy widzą w danych źródło przewagi i budowania wartości.

Siłą platformy jest unikatowa kombinacja narzędzi zbudowana na styku nieruchomości i nowoczesnych technologii. Każdego dnia REDD przetwarza miliony danych o nieruchomościach, powierzchniach do wynajęcia, transakcjach i rynkowych trendach.

Adgar Poland jest doświadczonym inwestorem, deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, przede wszystkim biurowych. To innowacyjna firma, która tworzy przyjazne koncepty biurowe, wspierające rozwój biznesu oraz integrację życia zawodowego i prywatnego. Spółka działa w Polsce od 1999 roku, a jej działalność koncentruje się na największym rynku biurowym w Polsce – w Warszawie. Portfolio firmy obejmuje wysokiej jakości nieruchomości w doskonałych lokalizacjach. Adgar Poland jest właścicielem i zarządcą kompleksów biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej blisko 120 tys. m.kw. Są one zlokalizowane w czterech warszawskich biznesowych dzielnicach: na Mokotowie – Adgar Plaza, Adgar Plaza One, Adgar Bit i Agdar Wave, na Ochocie – Adgar Park West, w Centrum – Czackiego oraz na Woli – PDT Wola i Inchcape BMW Motor Polska.

 

POSŁUCHAJ PODCASTU REDD TALKS

 

Obróć urządzenie pionowo