Redd Loader
Wszystkie wpisy

Allegro wprowadza się do Business Link w Krakowie

29.01.2020 Aktualności

Business Link zapewni Allegro na wyłączność cały sektor, składający się z ponad 90 stanowisk pracy. Oprócz przestrzeni biurowej pracownicy Allegro będą mogli korzystać również z przestrzeni wspólnych czy kompleksowo wyposażonej kuchni.

Allegro wybrało biuro Business Link na tymczasową lokalizację, ponieważ oferuje wysoki standard pracy w ścisłym centrum miasta, a przy tym daje dużą elastyczność, potrzebną na etapie dynamicznego rozwoju i przeprowadzki z obecnego do docelowego biura.

– Od dłuższego czasu zauważamy wzrost zainteresowania elastycznymi powierzchniami biurowymi o podwyższonym standardzie zarówno wśród średnich firm, jak i dużych, międzynarodowych korporacji.  Jako Business Link mamy w swoim portfolio wiele przykładów firm, które podobnie jak Allegro, chcąc zachować określoną płynność realizowanych zadań czy projektów, postanowiły skorzystać z przestrzeni takiej jak nasza – zauważa Maciej Król, Chief Operating Officer w Business Link. 

– Kluczowymi przewagami, jakie dostrzegamy w przypadku biur Business Link są przede wszystkim wyjątkowy w skali całego rynku standard wnętrz, unikatowy design, najwyższa jakość materiałów wykończeniowych, a także najliczniejsza obsługa w całej branży. Warto również podkreślić, że zarówno za projektem High5ive, jak i naszego poznańskiego oddziału Business Link Maraton stoi Skanska, wykonawca obu tych inwestycji. Dzięki temu oba budynki spełniają najwyższe wymagania pod względem efektywności energetycznej i przyjaznego wpływu na środowisko, co zostało dodatkowo potwierdzone prestiżowym certyfikatem LEED – dodaje.

Business Link High5ive to znajdująca się w bezpośrednim centrum Krakowa, nowoczesna przestrzeń biurowa, która dzięki unikatowej dostępności jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Był to także jeden z czynników, który zadecydował o wyborze oferty Business Link przez Allegro.

Obróć urządzenie pionowo