Redd Loader
Wszystkie wpisy

ATENOR Poland korzysta z danych REDD. Nowy klient platformy

01.06.2021 Aktualności

Spółka deweloperska ATENOR Poland, aktualnie obecna w 10 krajach Europy, korzysta z danych przekazywanych przez REDD Real Estate Digital Data. Platforma jest największą bazą danych o rynku biurowym w Polsce.

– Obserwujemy już 30 rynków w Polsce, w sumie to 2 tysiące budynków. Jako jedyni posiadamy tak znaczącą liczbę danych o biurach, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na wyczerpujące informacje. ATENOR Poland ma dostęp do wszystkich danych o biurach w Polsce, co pozwala na szybki przegląd rynku. Dodatkowo firma ATENOR zdecydowała się na korzystanie z wersji REDD Landlord Pro, w której analizuje zainteresowanie pełnym portfolio własnych budynków przez rynek. Dodatkowo w szybki i prosty sposób może dzielić się danymi z użytkownikami platformy – mówi Piotr Smagała, co-founder & managing director REDD.

Nasza baza to kompleksowe rozwiązanie dla właścicieli budynków biurowych czy deweloperów planujących nowe inwestycje. Oferujemy interaktywne narzędzia do wglądu w dane z rynku biurowego w poszczególnych regionach: wyszukiwarkę biur, przegląd wolnych powierzchni, porównania budynków, analizy rynkowe i wiele innych danych aktualizowanych na bieżąco. Jako jedyni w Polsce oferujemy takie narzędzia – mówi Tomasz Ogrodzki, founder REDD.

Platforma REDD jest wiodącym dostawcą danych o nieruchomościach komercyjnych w Polsce. Współpracuje z liderami branży, którzy widzą w danych źródło przewagi i budowania wartości.

Siłą platformy jest unikatowa kombinacja narzędzi zbudowana na styku nieruchomości i nowoczesnych technologii. Każdego dnia REDD przetwarza miliony danych o nieruchomościach, powierzchniach do wynajęcia, transakcjach i rynkowych trendach.

ATENOR to firma deweloperska notowana na giełdzie Euronext w Brukseli. Spółka ATENOR, aktualnie obecna w 10 krajach Europy, posiadająca w swoim portfolio 33 projekty o łącznej powierzchni ok. 1,3 mln m2, inwestuje w nieruchomości o dużej skali, spełniające surowe kryteria lokalizacji, efektywności ekonomicznej oraz poszanowania środowiska. Pierwszym nowym projektem biurowym spółki ATENOR w Warszawie jest budynek LAKESIDE przy ul. Szturmowej 2, o powierzchni ok. 24 000 m2, który zastąpi budynek University Business Center I (jeden z dwóch budynków zakupionych przez ATENOR na Mokotowie w maju 2018 roku). Unikatowość LAKESIDE podkreśla jego wyjątkowa architektura oraz lokalizacja budynku nad jeziorem, w otoczeniu zieleni. Projekt zlokalizowany jest w pobliżu ulic Puławskiej i Rzymowskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie pętli tramwajowej (3 przystanki do stacji Metro Wilanowska). Budynek posiada precertyfikację BREAAM na poziomie Outstanding i WELL na poziomie Gold.

 

Obróć urządzenie pionowo