Redd Loader
Wszystkie wpisy

Atenor przygotowuje miejsce pod biurowiec Lakeside

22.06.2021 Aktualności

W kwietniu 2021 roku spółka Atenor rozpoczęła rozbiórkę budynku biurowego University Business Center I przy ul. Szturmowej 2 w Warszawie. Na jego miejscu powstanie biurowiec Lakeside. Nowy biurowiec klasy A zapewni swoim przyszłym najemcom powierzchnię ok. 24 tys. mkw.

– Rozpoczęliśmy rozbiórkę budynku UBC I zgodnie z harmonogramem. Zakończenie prac planowane jest na jesień 2021 roku – mówi Maciej Cuch, Project Manager, Atenor Poland.

Za prace wyburzeniowe odpowiedzialna jest firma TREE.

Lakeside, nowy projekt biurowy Atenor w Warszawie, będzie liczył ok. 24 000 mkw. i zastąpi University Business Center I, jeden z dwóch budynków zakupionych przez Atenor na warszawskim Mokotowie w maju 2018 roku.

Budynek LAKESIDE, zaprojektowany przez pracownię Grupa 5 Architekci, otrzymał już precertyfikat BREEAM na poziomie „Outstanding”. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację LAKESIDE jest firma doradcza JLL.

– Jako wyłączny agent odpowiedzialny za komercjalizację tego projektu, z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie budowy LAKESIDE. Cieszymy się, że możemy być częścią tego przedsięwzięcia – mówi Ilona Danelczyk, dyrektor w Agencji Biurowej, JLL.

 

Posłuchaj podcastu REDD Talks:

 

 

Obróć urządzenie pionowo