Redd Loader
Wszystkie wpisy

AWP Polska wprowadza się do Parku Rozwoju

03.03.2020 Aktualności

Powierzchnia biurowa, którą wybrał nowy najemca, zlokalizowana jest na czwartym piętrze w I etapie Parku Rozwoju. Dzięki podpisaniu nowej umowy cały kompleks jest wynajęty w 90%.

 – Spółka AWP Polska poszukiwała nowoczesnej siedziby, która pozwoli jej na dalszą ekspansję w przyszłości. Rozwój spółki zainicjował potrzeby zmian, aby nowe biuro było bardziej efektywne, atrakcyjniejsze dla kandydatów do pracy i pracowników oraz pozwalało na zrównoważony wzrost zatrudnienia. Bardzo ważne dla klienta było dobre skomunikowanie budynku z poszczególnymi dzielnicami stolicy. Starannie przeanalizowaliśmy potrzeby najemcy, zmiany w infrastrukturze interesującej klienta części miasta i możliwości, jakie daje warszawski rynek biurowy. Cieszymy się, że Park Rozwoju spełnił oczekiwania AWP Polska, a poczynione w trakcie negocjacji kontraktu uzgodnienia zapewnią pracownikom najwyższy komfort pracy – mówi Łukasz Dreger, Senior Associate w dziale reprezentacji najemców biurowych firmy Cresa Polska.

– Cieszę się mogąc powitać AWP Polska w gronie najemców Parku Rozwoju. Jest to dla nas potwierdzenie, że podjęte wysiłki w celu stworzenia przyjaznego i zielonego miejsca na mapie biznesowego Mokotowa zostały docenione. Jestem przekonana, że nowe biura spełnią oczekiwania pracowników najemcy i przyczynią się do poprawy komfortu i efektywności ich pracy – mówi Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP. 

  • Należący do EPP Park Rozwoju to nowoczesny i najbardziej zielony kompleks biurowy klasy A na biznesowym Mokotowie, składający się z dwóch 7-piętrowych budynków z pełnymi roślin dziedzińcami i recepcjami oraz parkiem linearnym. 
  • Został zaprojektowany z myślą o stworzeniu przyjaznego i wielofunkcyjnego środowiska pracy, które jest zintegrowane z okoliczną tkanką miejską Mokotowa. 
  • Park Rozwoju wyróżnia się zieloną, otwartą przestrzenią zachęcającą do spotkań, dostępną dla pracowników najemców i lokalnej społeczności. 
  • zięki różnym wielkościom powierzchni do wynajęcia, przestrzeń biurowa, która zajmuje łącznie 34 tys. mkw. jest dopasowana do potrzeb zarówno dużych przedsiębiorstw, jak mniejszych firm. Kompleks biurowy otrzymał certyfikat BREEAM Final z wynikiem na poziomie Excellent. 
  • Park Rozwoju został doceniony za rozwiązania przyjazne dla użytkowników i środowiska oraz wysoką efektywność systemów zarządzania nieruchomościami. 

Obróć urządzenie pionowo