Redd Loader
Wszystkie wpisy

Biurowiec Canal+ z nowymi udogodnieniami

16.12.2020 Aktualności

Dodatkowe miejsca parkingowe i paczkomat to niektóre z nowych udogodnień wprowadzonych przez Real Management S.A. w warszawskiej siedzibie Canal+.
Real Management S.A. właściciel charakterystycznego budynku w kształcie plusa, zlokalizowanego przy al. gen. Władysława Sikorskiego 9 zakończył prace nad udostępnieniem 55 nowych naziemnych miejsc parkingowych dla najemcy budynku, Canal+ Polska. Dodatkowo w pierwszym tygodniu grudnia przed budynkiem zainstalowano paczkomat firmy InPost. Możliwość łatwego skorzystania, przez pracowników najemcy budynku, z tej formy odbioru przesyłek idealnie zgrano w czasie z okresem przedświątecznym.

Na liście nowych udogodnień zrealizowanych w ostatnim miesięcy przez Real Management S.A., pojawiła się także zewnętrzna palarnia.

Budynek Canal+ mieszczący się na Mokotowie jest doskonale kojarzony przez wielu mieszkańców Warszawy zarówno z powodu swojego kształtu, jak i parku antenowego umieszczonego na dachu i podświetlanego wieczorami na różne kolory. Ten biurowiec klasy A oferuje 7 360 mkw. powierzchni biurowej najmu. Na 7 kondygnacjach naziemnych umieszczono biura, studia telewizyjne i zaawansowane centrum nadawcze. Na parterze budynku mieści się również punkt obsługi klienta. Z kolei na trzech kondygnacjach podziemnych mieści się parking na 137 samochodów. Budynek został wybudowany w 2007 r., a od 2011 r. należy do Real Property 4, spółki zależnej od Real Management S.A. Wynajmowany jest Canal + Polska na podstawie umowy długoterminowej.

Obróć urządzenie pionowo