Redd Loader
Wszystkie wpisy

Biurowiec Szyperska Office Center w Poznaniu pod skrzydłami Savills

08.04.2021 Aktualności

Czeski fundusz inwestycyjny Investika, po zakupie zlokalizowanego w Poznaniu budynku biurowego Szyperska Office Center, wybrał firmę Savills na nowego zarządcę nieruchomości. Savills będzie również ponownie odpowiadać za wynajem powierzchni biurowej w obiekcie.

Szyperska Office Center to budynek biurowy klasy A, usytuowany niemal na samym brzegu basenu portowego Warty, w pobliżu ścisłego centrum Poznania, u zbiegu ulic Estkowskiego i Szyperskiej. Nieruchomość składa się z podziemnego garażu, parteru z częścią handlowo-usługową oraz sześciu kondygnacji biurowych zapewniających łącznie 18 900 m kw. powierzchni.

Biurowiec zaprojektowany został w konstrukcji szkieletowej, co pozwala najemcom efektywnie wykorzystać powierzchnię w indywidualnych projektach aranżacyjnych. Inwestor zadbał również o wysoki standard wykończenia, zarówno elewacji, jak i powierzchni wspólnych.

– Cieszymy się, że nowy właściciel budynku obdarzył nas zaufaniem. Bardzo dobrze znamy tę nieruchomość i wiemy, że spotyka się ona z dużym zainteresowaniem najemców, m.in. dzięki swojej znakomitej lokalizacji – mówi Piotr Skuza, menadżer regionalny w dziale powierzchni biurowych, Savills Poznań.

– Naszym priorytetem, jako nowego zarządcy budynku, będzie zapewnienie najwyższych standardów opieki nad nieruchomością i jej najemcami, a także zadbanie o procedury bezpieczeństwa w budynku w kontekście Covid-19 – mówi Wioletta Nowotnik, dyrektor zespołu nieruchomości biurowych, dział zarządzania nieruchomościami, Savills.

 

 

 

Obróć urządzenie pionowo