Redd Loader
Wszystkie wpisy

Clear Channel Poland od stycznia w International Business Center

16.12.2020 Aktualności

Firma Clear Channel Poland zmienia swoją siedzibę i na początku przyszłego roku planuje wprowadzić się do warszawskiego kompleksu biurowego International Business Center.
W transakcji właściciela budynku reprezentowała firma doradcza Savills, a najemcę CBRE. Clear Channel Poland jest oddziałem Clear Channel International i jedną z wiodących firm reklamy zewnętrznej w Polsce. Oferuje ponad 5500 powierzchni reklamowych standardowych oraz cyfrowych, jak również reklamę tranzytową.

Na potrzeby nowego biura firma Clear Channel Poland wynajęła ok. 740 m kw. w budynku B kompleksu International Business Center. Nowa siedziba zapewni najemcy m.in. bezpośredni dostęp do stacji metra Politechnika oraz efektywną i dobrze doświetloną powierzchnię z widokiem na panoramę Warszawy.

– Po blisko 20 latach postanowiliśmy zmienić naszą dotychczasową siedzibę. Szukaliśmy budynku, który dysponuje nowoczesną powierzchnią biurową, ale także gwarantuje doskonałą dostępność komunikacyjną i znajduje się w centrum biznesowym Warszawy. Kompleks International Business Center spełnia wszystkie te wymogi. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli korzystać ze wszystkich udogodnień nowego biura i jestem przekonany, że nasi klienci i kontrahenci również docenią zalety nowoczesnej siedziby – mówi Dariusz Janczewski, CEO Clear Channel Poland.

– W International Business Center nadal dostępne są ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia, zarówno dla lokali handlowych na parterze, jak i oczywiście z przeznaczeniem na biura, w tym mieszcząca się na 10. piętrze powierzchnia z tarasem i pięknym widokiem na Pole Mokotowskie. Powierzchnie można obejrzeć również w formie wirtualnego spaceru”– mówi Monika Wakulska, dyrektor z działu powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills. 

– Decyzja o wyborze nowego biura została podjęta bardzo szybko. Transakcja z Clear Channel Polska została zakończona z sukcesem w niecałe sześć miesięcy od chwili pierwszego obejrzenia powierzchni. Klient powierzył nam znalezienie nowej siedziby, projekt architektoniczny, a także nadzór techniczny podczas trwania projektu. Cieszymy się, że wraz z reprezentantami właściciela kompleksu udało nam się wypracować satysfakcjonujące warunki dla obu stron umowy – mówi Michał Tyszkiewicz, starszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych, CBRE.

International Business Center (IBC) to jeden z najdogodniej położonych kompleksów biznesowych w Śródmieściu Południowym. Bezpośrednio przy wejściu do budynku znajduje się stacja pierwszej linii metra, przystanki autobusowe i zjazd na Trasę Łazienkowską, a w najbliższej okolicy zlokalizowane są zarówno prestiżowe uczelnie, takie jak Szkoła Główna Handlowa, Politechnika Warszawska i Warszawski Uniwersytet Medyczny, jak i bogata oferta restauracji, kawiarni i punktów usługowych. Kompleks biurowy dysponuje łącznie 36 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Głównym najemcą budynku jest firma PwC.

Obróć urządzenie pionowo