Redd Loader
Wszystkie wpisy

CPI Property Group przejmuje biurowiec od Karimpol

08.11.2019 Aktualności

Aktualnie budynek jest skomercjalizowany w 90 proc. i cieszy się sporym zainteresowaniem potencjalnych najemców.

– Equator IV doskonale uzupełnia polski portfel biurowy CPI PG, jesteśmy zadowoli z zamknięcia tej transakcji – mówi Tomas Salajka, Head of Aquisitions i Asset Management w CPI PG. – Nasze plany dotyczące polskiego rynku są ambitne, w najbliższych tygodniach i miesiącach będziemy ogłaszać kolejne przejęcia budynków biurowych w Warszawie.”

8 października br. CPI PG ogłosiła, że w ostatnim kwartale 2019 roku i pierwszych miesiącach 2020 r. nabędzie atrakcyjne budynki biurowe w Warszawie, o łącznej wartości przekraczającej 800 milionów euro. Jedną z kolejnych transakcji będzie przejęcie Green Corner A. W tym tygodniu spółka podpisała wstępną umowę na jego zakup.

– Dzisiejszy dzień jest kolejnym ważnym momentem w historii działalności Grupy Karimpol w Polsce. Sprzedaż budynku Equator 4 dowodzi, że położenie nacisku na jakość projektu jest dobrą strategią i daje możliwość przyciągnięcia szanowanych inwestorów instytucjonalnych – mówi Harald Jeschek, partner zarządzający Grupy Karimpol – Jesteśmy pewni, że ten budynek będzie zyskiwał na wartości i będzie dobrym uzupełnieniem imponującego portfela nieruchomości Grupy CPI w Polsce.

Equator IV jest nowoczesnym budynkiem biurowym położonym przy Al. Jerozolimskich, w zachodnich rejonach centrum Warszawy. 

Obróć urządzenie pionowo