Redd Loader
Wszystkie wpisy

Deutsche Bank Polska zostaje na dłużej w biurowcu Focus

02.02.2022 Aktualności

Deutsche Bank Polska przedłużył umowę najmu w warszawskim budynku Focus. Bank jest największym najemcą kompleksu biurowego przy Alei Armii Ludowej 26.
Deutche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank AG, jednej z największych instytucji finansowych na świecie, o ponad 150-letniej tradycji. W Polsce Grupa Deutsche Bank prowadzi działalność od ponad 30 lat i skupia się na obsłudze w obszarze bankowości korporacyjnej. Bank doradza polskim i zagranicznym korporacjom i instytucjom finansowym w zakresie profesjonalnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom.

Bank specjalizuje się w zarządzaniu powierzonymi aktywami, przepływami finansowymi holdingów i realizuje złożone procesy rozliczeń w wymiarze lokalnym oraz na poziomie międzynarodowym. Na swoją siedzibę w 2001 roku Bank wybrał Focus – biurowiec klasy A, zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Śródmieście.

Deutsche Bank Polska niezmiennie kojarzony jest z budynkiem Focus

– Od kilkunastu lat Deutsche Bank Polska niezmiennie kojarzony jest z budynkiem Focus. Nasi pracownicy oraz klienci doceniają doskonałe położenie obiektu oraz jakość dostępnej infrastruktury. Pracownicy Banku korzystają z wygodnego dostępu do pierwszej linii metra, stacji Veturilo i trzypoziomowego garażu. W październiku zeszłego roku budynek uzyskał przedłużenie certyfikatu BREEAM IN-USE, który potwierdza nie tylko spełnianie norm ekologicznych, ale też najwyższych standardów zarządzania nieruchomością – podkreśla Tomasz Kowalski, Prezes Zarządu Deutsche Bank Polska S.A.

Focus to około 33750 mkw. powierzchni biurowej podzielonej na 4 samowystarczalne moduły. Do dyspozycji najemców poza przestrzeniami biurowymi pozostają sale konferencyjne, poczta i centrum obsługi przesyłek kurierskich, klub fitness oraz prysznice dla rowerzystów. Budynek znajduje się 5 minut pieszo od stacji metra Politechnika i 3 minuty od przystanku tramwajowego umożliwiającego błyskawiczny dojazd do węzła komunikacyjnego przy Dworcu Centralnym.

Focus posiada aktualny certyfiakt BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) IN-USE.

Obróć urządzenie pionowo