Redd Loader
Wszystkie wpisy

Ethos i Astoria w portfelu Credit Suisse Asset Management

03.07.2019 Aktualności

– Ethos, nowo przebudowany budynek, posiadający certyfikat BREEAM na poziomie “Excellent”, oferuje około 17 700 m kw. powierzchni biurowej i handlowej.  Budynek powstał w 1998 r., ale przeszedł całkowitą renowację na przełomie 2016 i 2017 roku. Zlokalizowany jest w prestiżowej i bardzo popularnej biurowej okolicy, przy samym Placu Trzech Krzyży, na historycznym Trakcie Królewskim – mówi Piotr Smagała, managing director REDD.
Świetnie wyeksponowany i elegancki budynek przyciągnął luksusowe marki wynajmujące powierzchnię handlową. W budynku znajduje się również ekskluzywna restauracja, która jako pierwsza w Polsce została uhonorowana gwiazdką Michelin.

W gronie najemców są też włoskie eleganckie marki odzieżowe, które wkrótce otworzą swoje sklepy w budynku.

Kulczyk Silverstein Properties podczas transakcji doradzały firmy Avison Young, CBRE i Dentons. Z kolei Credit Suisse korzystało z usług Cushman&Wakefield, Greenberg Traurig, CMT oraz PwC.

Drugim nabytym budynkiem jest 10-piętrowy biurowiec Astoria Premium zlokalizowany w warszawskim centrum biznesowym. Astoria to przeszło 18 tys. m kw. najwyższej jakości powierzchni biurowej oraz charakterystyczny, obrotowy ekran LED na dachu.

– Biurowiec wyróżniony certyfikatem LEED Platinum znajduje się w ścisłym śródmieściu Warszawy. Do niewątpliwych zalet tej niemal w pełni wynajętej nieruchomości biurowej należą zielone tarasy na 8. i 9.piętrze, około 1 tys. m kw. powierzchni handlowej na parterze oraz podziemne miejsca parkingowe – mówi Piotr Smagała, managing director REDD.

 

Obróć urządzenie pionowo