Redd Loader
Wszystkie wpisy

Fabryczna Office Park z nowym najemcą

05.05.2020 Aktualności

Igepa Polska jest polską filią międzynarodowego koncernu Igepa Group, jednego z największych dostawców materiałów poligraficznych w Europie. Na polskim rynku firma działa od 1995 roku, stale utrzymując się w czołówce dystrybutorów papieru, materiałów poligraficznych i opakowań. Decyzja o przeniesieniu się z własnego budynku do bardziej nowoczesnego kompleksu biurowego, podyktowana została troską o komfort pracowników. Igepa wprowadzi się do nowego biura jeszcze w tym roku.

– Przy wyborze nowej lokalizacji dla Igepy ważna była opinia pracowników, dla których lokalizacja w Fabryczna Office Park była najwygodniejsza ze względu na bardzo dobre skomunikowanie z poszczególnymi dzielnicami miasta. Cieszymy się, że Igepa zdecydowała się na ponowną współpracę z firmą Cresa po tym, jak jesienią ubiegłego roku doradzaliśmy tej firmie przy wyborze nowego magazynu – mówi Karolina Słysz, Doradca, Business Development Coordinator w dziale reprezentacji najemców biurowych Cresa Polska.

Kompleks biurowy Fabryczna Office Park, w którym mieści się nowe biuro firmy Igepa, zlokalizowany jest w dzielnicy Grzegórzki, w centrum Krakowa, kilkaset metrów od Alei Pokoju. Stanowi część większej inwestycji biurowo-mieszkaniowej Fabryczna City realizowanej przez Grupę INTER-BUD, która łączy nowoczesne biurowce, komfortowe budynki mieszkalno-usługowe i rewitalizowane obiekty z funkcją m.in. rekreacyjną. Za komercjalizację budynku odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield.

– Ponad pół roku przed planowaną datą uzyskania pozwolenia na użytkowanie, komercjalizacja trzeciego budynku biurowego kompleksu Fabryczna Office Park jest bardzo zaawansowana. Cieszy nas podpisanie umowy najmu z firmą Igepa Polska, która doceniła m.in. komplementarność usług i atrakcji dostępnych w kompleksie – mówi Michał Galimski, Dyrektor regionalny odpowiedzialny za Polskę Południową w Cushman & Wakefield.

Obróć urządzenie pionowo