Redd Loader
Platforma REDD wchodzi na rynek magazynowy.
Wszystkie wpisy

Galeria Kazimierz Office ma nowego najemcę, to Answear.com

01.06.2021 Aktualności

Do grona najemców Galerii Kazimierz dołączył Answear.com, który wynajął ponad 1,7 tys. mkw. w części biurowej na dachu budynku. Powstało tam studio fotograficzne, w którym przygotowywane są katalogi i kampanie najnowszych kolekcji marki.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe działające od 2005 roku, zlokalizowane w historycznym centrum Krakowa, przy ul. Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 160 sklepów. Obiekt oferuje prawie 40 tys. mkw. powierzchni handlowej i ponad 2 tys. mkw. powierzchni biurowej. Od 2014 roku właścicielem galerii jest Fundusz Invesco Real Estate European Fund (IREEF) z grupy Invesco Real Estate.

– Bardzo się cieszymy, że tak ceniona i dynamicznie rozwijająca się firma, jak Answear.com, wybrała nasz obiekt do otwarcia flagowego studia fotograficznego, w którym odbywać się będą sesje zdjęciowe i powstawać będą nowe kampanie marki – komentuje Anna Szelc, Dyrektor Asset Management Invesco Real Estate w Polsce.

Galeria Kazimierz Office

Galeria Kazimierz Office to nowoczesna nadbudowa biurowa, zlokalizowana na dachu budynku, w której swoje studio fotograficzne otworzyła marka Answear.com. W studiu przygotowywane są najnowsze katalogi marki i kampanie promujące najnowsze kolekcje.

– Ten, wydawałoby się niecodzienny, mariaż Galerii Kazimierz i sklepu internetowego Answear.com zaowocował powstaniem wyjątkowego, kreatywnego miejsca, w którym nasi pracownicy mogą rozwinąć skrzydła na wielu płaszczyznach związanych z produkcjami zdjęciowymi i filmowymi. Warto także wspomnieć o unikatowym na mapie Krakowa studiu z przeszklonym sufitem. To tam będą realizowane najciekawsze sesje zdjęciowe – mówi Marcin Kulak, Art Director & Kierownik Studio Answear.

Answear to polski multibrandowy sklep internetowy oferujący ubrania, obuwie i dodatki w siedmiu krajach: Polsce, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii oraz Węgrzech. Każdego miesiąca witrynę answear.com odwiedza ponad 4 mln osób.

W transakcji właściciela budynku reprezentowała firma CBRE, która odpowiada również za zarządzenie obiektem.

Newsletter

Ponad 14 mld danych do Twojej dyspozycji.

Dołącz do Newslettera

Adres e-mail

Gotowe!

Raport został wysłany na podany adres e-mail.

Obróć urządzenie pionowo