Redd Loader
Wszystkie wpisy

Galeria Kazimierz Office ma nowego najemcę, to Answear.com

01.06.2021 Aktualności

Do grona najemców Galerii Kazimierz dołączył Answear.com, który wynajął ponad 1,7 tys. mkw. w części biurowej na dachu budynku. Powstało tam studio fotograficzne, w którym przygotowywane są katalogi i kampanie najnowszych kolekcji marki.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe działające od 2005 roku, zlokalizowane w historycznym centrum Krakowa, przy ul. Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 160 sklepów. Obiekt oferuje prawie 40 tys. mkw. powierzchni handlowej i ponad 2 tys. mkw. powierzchni biurowej. Od 2014 roku właścicielem galerii jest Fundusz Invesco Real Estate European Fund (IREEF) z grupy Invesco Real Estate.

– Bardzo się cieszymy, że tak ceniona i dynamicznie rozwijająca się firma, jak Answear.com, wybrała nasz obiekt do otwarcia flagowego studia fotograficznego, w którym odbywać się będą sesje zdjęciowe i powstawać będą nowe kampanie marki – komentuje Anna Szelc, Dyrektor Asset Management Invesco Real Estate w Polsce.

Galeria Kazimierz Office

Galeria Kazimierz Office to nowoczesna nadbudowa biurowa, zlokalizowana na dachu budynku, w której swoje studio fotograficzne otworzyła marka Answear.com. W studiu przygotowywane są najnowsze katalogi marki i kampanie promujące najnowsze kolekcje.

– Ten, wydawałoby się niecodzienny, mariaż Galerii Kazimierz i sklepu internetowego Answear.com zaowocował powstaniem wyjątkowego, kreatywnego miejsca, w którym nasi pracownicy mogą rozwinąć skrzydła na wielu płaszczyznach związanych z produkcjami zdjęciowymi i filmowymi. Warto także wspomnieć o unikatowym na mapie Krakowa studiu z przeszklonym sufitem. To tam będą realizowane najciekawsze sesje zdjęciowe – mówi Marcin Kulak, Art Director & Kierownik Studio Answear.

Answear to polski multibrandowy sklep internetowy oferujący ubrania, obuwie i dodatki w siedmiu krajach: Polsce, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii oraz Węgrzech. Każdego miesiąca witrynę answear.com odwiedza ponad 4 mln osób.

W transakcji właściciela budynku reprezentowała firma CBRE, która odpowiada również za zarządzenie obiektem.

Obróć urządzenie pionowo