Redd Loader
Wszystkie wpisy

HOL 7.7: wystartowała odnowa biurowców White Stone

19.09.2019 Aktualności

Przypomnijmy, że dwa budynki biurowe, znane wcześniej jako Helion i Luminar, trafiły do portfela nieruchomości biurowych White Stone w lutym 2019 r. W maju deweloper zapowiedział ich modernizację. Koncepcję refit-out’u nieruchomości przygotowała pracownia Grupa Plus Architekci.
Kompleks, dziś noszący nazwę HOL 7.7, zyska współczesny, elegancki, ale przytulny charakter za sprawą odmienionych przestrzeni wspólnych wewnątrz, a w kolejnym kroku także i zewnętrznego patio.

– HOL 7.7 jest świetnie zlokalizowanym obiektem, umożliwiającym szybką komunikację z innymi częściami miasta. To jeden z niezaprzeczalnych atutów kompleksu. Naszym celem jest podniesienie jakości nieruchomości i dostosowanie jej do dynamicznych zmian zachodzących na Służewcu. Przyświeca nam idea wizerunkowej, estetycznej i funkcjonalnej transformacji mocno „biurowego” środowiska i przywrócenie tej przestrzeni ludziom – zarówno naszym najemcom, jak i ich pracownikom oraz okolicznym mieszkańcom – zaznacza Anna Suchodolska, członek zarządu grupy White Stone.

  • Projekt powstał z myślą o wciąż zmieniającym się stylu pracy i zakłada stworzenie przestrzeni umożliwiających spotkania i interakcje, a także wygodną pracę poza biurem.
  • Recepcje zostaną szeroko otwarte na światło dzienne, a świeży, przyjemny charakter części wspólnych biurowców podkreślą prosta stylistyka oraz jasne kolory z dodatkiem drewna.
  • Motywem przewodnim wnętrza staną się powtarzane w różnych elementach pionowe i skośne podziały oraz okręgi świetlne.

Za prace wykończeniowe we wnętrzu obu biurowców odpowiada firma Tétris.

– To nasz kolejny, po pracach prowadzonych przy aranżacji wnętrz biurowca Celebro, projekt realizowany dla grupy White Stone. W ciągu najbliższych miesięcy zadbamy o sprawną rearanżację zarówno recepcji, holi wejściowych, jak i holi windowych oraz toalet w kompleksie HOL 7.7. Łącznie odnowimy ok. 840 mkw. powierzchni. Mamy „na pokładzie” kompetencje i doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi projektów biurowych, dlatego zadbamy o sprawny proces realizacji i całą logistykę prac – mówi Wojciech Kaczmarczyk, Associate Director Business Development w Tétris

Renowacja części wspólnych w HOL 7.7 potrwa do końca stycznia 2020 r.

Obróć urządzenie pionowo