Redd Loader
Wszystkie wpisy

mBank od 20 listopada w Mennica Legacy Tower

02.11.2020 Aktualności
Od 20 listopada główną siedzibą mBanku w Warszawie będzie Mennica Legacy Tower. Bank poinformował o tym oficjalnie. Ubiegłoroczny najem prawie 46 tys. mkw. przy ul. Prostej 18 był największą transakcją w historii polskiego rynku biurowego.
Bank zajmie 45,6 tys. mkw., zlokalizowanych na 21 z 28 pięter biurowych. Docelowo pracować tam będzie ponad 3 tys. osób przeniesionych m.in. z biur przy ul. Senatorskiej, Bielańskiej i Królewskiej. – Jest to prawdopodobnie pierwsza tak duża powierzchnia biurowa w stolicy dostosowana do czasów pandemii. Przestrzeń w Wieży została zorganizowana w formule ogólnodostępnych „gorących biurek”, których jest mniej niż pracowników. Skorzysta z niej jednocześnie 70 proc. załogi. Pozostałe osoby będą mogły, w razie potrzeby, korzystać w tym czasie z alternatywnych miejsc pracy indywidualnej oraz z sal konferencyjnych – czytamy w komunikacie na profilu mBanku na LinkedIn.
– Wieża mBank to budynek inteligenty. Został wyposażony w cyfrowe technologie ułatwiające pracę np. po otwarciu bramki wejściowej za pomocą smartfona, automatycznie przywołana zostanie winda na odpowiednie piętro. Biurowiec jest też ekologiczny – czytamy.
W lipcu 2019 roku Golub GetHouse i Mennica Polska oficjalnie poinformowały o wynajęciu mBankowi 140-metrowej wieży, będącej częścią kompleksu Mennica Legacy Tower.

Obróć urządzenie pionowo