Redd Loader
Wszystkie wpisy

Miele wprowadza się do Business Garden Poznań

21.02.2020 Aktualności

Business Garden Poznań to nowoczesny kompleks, który tworzy dziewięć budynków biurowych klasy A, o łącznej powierzchni najmu 88 000 mkw., rozlokowanych na 6-hektarowej działce przy ulicach Marcelińskiej, Bułgarskiej i Łubieńskiej.  

  • Kampus charakteryzuje się niską zabudową oraz dużym udziałem terenów zielonych. 
  • Budynki otacza starannie zaprojektowany ogród dostępny dla pracowników i mieszkańców miasta. 
  • W strefach relaksu, stworzonych na jego terenie, można odpoczywać i uprawiać aktywności sportowe na świeżym powietrzu. 
  • Business Garden oferuje także rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów oraz szeroką gamę udogodnień dla najemców, m.in. kantynę, przedszkole, placówkę medyczną i klub fitness.

Kluczowe rozwiązania architektoniczne i techniczne zastosowane w budynkach, w szczególności w zakresie redukcji zużycia wody i energii oraz kontroli środowiska wewnętrznego, spełniają wymogi najwyższego poziomu certyfikacji LEED.

Vastint jest międzynarodową organizacją aktywną na europejskim rynku nieruchomości od 30 lat. Filary działalności to zarządzanie portfolio nieruchomości i rozwój projektów komercyjnych, włączając inwestycje mieszkaniowe i sprzedaż. Nasze działania prowadzone są w różnych krajach na terenie całej Europy.

Obróć urządzenie pionowo