Redd Loader
Platforma REDD wchodzi na rynek magazynowy.
Wszystkie wpisy

Miele wprowadza się do Business Garden Poznań

21.02.2020 Aktualności

Business Garden Poznań to nowoczesny kompleks, który tworzy dziewięć budynków biurowych klasy A, o łącznej powierzchni najmu 88 000 mkw., rozlokowanych na 6-hektarowej działce przy ulicach Marcelińskiej, Bułgarskiej i Łubieńskiej.  

  • Kampus charakteryzuje się niską zabudową oraz dużym udziałem terenów zielonych. 
  • Budynki otacza starannie zaprojektowany ogród dostępny dla pracowników i mieszkańców miasta. 
  • W strefach relaksu, stworzonych na jego terenie, można odpoczywać i uprawiać aktywności sportowe na świeżym powietrzu. 
  • Business Garden oferuje także rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów oraz szeroką gamę udogodnień dla najemców, m.in. kantynę, przedszkole, placówkę medyczną i klub fitness.

Kluczowe rozwiązania architektoniczne i techniczne zastosowane w budynkach, w szczególności w zakresie redukcji zużycia wody i energii oraz kontroli środowiska wewnętrznego, spełniają wymogi najwyższego poziomu certyfikacji LEED.

Vastint jest międzynarodową organizacją aktywną na europejskim rynku nieruchomości od 30 lat. Filary działalności to zarządzanie portfolio nieruchomości i rozwój projektów komercyjnych, włączając inwestycje mieszkaniowe i sprzedaż. Nasze działania prowadzone są w różnych krajach na terenie całej Europy.

Newsletter

Ponad 14 mld danych do Twojej dyspozycji.

Dołącz do Newslettera

Adres e-mail

Gotowe!

Raport został wysłany na podany adres e-mail.

Obróć urządzenie pionowo