Redd Loader
Platforma REDD wchodzi na rynek magazynowy.
Wszystkie wpisy

Mokotów Nova skusił najemcę z branży nieruchomościowej

06.05.2021 Aktualności

Metrohouse Franchise wprowadzi się do biurowca Mokotów Nova. Umowa z Metrohouse Franchise S.A. zawarta została na 5 lat. Biuro firmy zajmie 1130 mkw. i pomieści połączone centrale spółek Metrohouse Franchise i Gold Finance.

– Cieszymy się z zaufania, jakim Metrohouse Franchise – spółka z obszaru nieruchomości, obdarzyła Mokotów Nova, doceniając niezaprzeczalne atuty biurowca – dobrą lokalizację z wygodnym i szybkim dojazdem z najważniejszych punktów Warszawy; wysoką jakość wykończenia budynku oraz szerokie możliwości adaptacyjne powierzchni, a także atrakcyjność cenową. Zawarcie umowy na 5 lat przez rynkowego eksperta świadczy o renesansie Mokotowa Biznesowego jako perspektywicznej lokalizacji biurowej – komentuje Fabian Meinsen, Executive Director wTristan Capital Partners.

– W Mokotów Nova jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom naszych przyszłych i obecnych klientów w zakresie zmieniających się standardów pracy rzeczywistości postpandemicznej. W biurowcu obowiązują wypracowane zasady dystansu społecznego, co ułatwiają nam m.in. 3 osobne hole recepcyjne i 19 wind, a także możliwości adaptacji powierzchni najemcy, ściśle według przyjętych przez niego standardów bezpieczeństwa – dodaje Anna Aleksiejuk-Stężycka, Asset Manager Mokotów Nova.

Właścicielem Mokotów Nova jest spółka celowa funduszu Curzon Capital Partners III LP., zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

Newsletter

Ponad 14 mld danych do Twojej dyspozycji.

Dołącz do Newslettera

Adres e-mail

Gotowe!

Raport został wysłany na podany adres e-mail.

Obróć urządzenie pionowo