Redd Loader
Wszystkie wpisy

Mokotów Nova skusił najemcę z branży nieruchomościowej

06.05.2021 Aktualności

Metrohouse Franchise wprowadzi się do biurowca Mokotów Nova. Umowa z Metrohouse Franchise S.A. zawarta została na 5 lat. Biuro firmy zajmie 1130 mkw. i pomieści połączone centrale spółek Metrohouse Franchise i Gold Finance.

– Cieszymy się z zaufania, jakim Metrohouse Franchise – spółka z obszaru nieruchomości, obdarzyła Mokotów Nova, doceniając niezaprzeczalne atuty biurowca – dobrą lokalizację z wygodnym i szybkim dojazdem z najważniejszych punktów Warszawy; wysoką jakość wykończenia budynku oraz szerokie możliwości adaptacyjne powierzchni, a także atrakcyjność cenową. Zawarcie umowy na 5 lat przez rynkowego eksperta świadczy o renesansie Mokotowa Biznesowego jako perspektywicznej lokalizacji biurowej – komentuje Fabian Meinsen, Executive Director wTristan Capital Partners.

– W Mokotów Nova jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom naszych przyszłych i obecnych klientów w zakresie zmieniających się standardów pracy rzeczywistości postpandemicznej. W biurowcu obowiązują wypracowane zasady dystansu społecznego, co ułatwiają nam m.in. 3 osobne hole recepcyjne i 19 wind, a także możliwości adaptacji powierzchni najemcy, ściśle według przyjętych przez niego standardów bezpieczeństwa – dodaje Anna Aleksiejuk-Stężycka, Asset Manager Mokotów Nova.

Właścicielem Mokotów Nova jest spółka celowa funduszu Curzon Capital Partners III LP., zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

Obróć urządzenie pionowo