Redd Loader
Platforma REDD wchodzi na rynek magazynowy.
Wszystkie wpisy

Na szczycie 3T Office Park zawisła wiecha

31.08.2020 Aktualności

Gdyński biurowiec 3T Office Park z wiechą. Składający się z 3 wież obiekt osiągnął maksymalną wysokość kolejno – 39, 50 i 39 metrów. 
Całkowita powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 54,9 tys. mkw., z czego powierzchnia najmu zajmie 38,5 tys. mkw. W ramach inwestycji powstaje obiekt składający się z trzech wież – 10, 13 i 10 kondygnacji, które osiągnęły już maksymalną wysokość – 39, 50, 39 metrów. Parking podziemny pomieści 405 miejsc parkingowych i 250 stanowisk rowerowych.

– Zakończyliśmy budowę stanu surowego. Dzięki kompetencjom generalnego wykonawcy i współpracy z podwykonawcami realizacja projektu przebiega zgodnie z harmonogramem. Korzystając z własnych, wieloletnich doświadczeń na rynku biurowym, tworzymy przestrzeń skrojoną na miarę biznesu, o czym świadczy duże zainteresowanie obiektem. Są już pierwsi najemcy: Wartsila Polska, centrum medyczne Medicover, przedszkole Mały Einstein oraz restauracja Meating Point. Jednocześnie trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi – komentuje Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu 3T Office Park.

3T Office Park. „Obiekt bez barier”

– Zawieszenie wiechy to moment ważny dla każdego wykonawcy inwestycji. W wypadku 3T Office Parku nasza satysfakcja jest jeszcze większa, co związane jest z dotrzymaniem harmonogramu, pomimo pracy w warunkach pandemii. Ostatnie miesiące, poczynając od marca, stanowiły dla naszego zespołu wyzwanie, ale dzięki odpowiedzialnej postawie wszystkich zaangażowanych w realizację – inwestora, naszych pracowników, dostawców i podwykonawców, budowa była i jest kontynuowana bez przeszkód – powiedział Dariusz Wietrzyński, odpowiedzialny za budownictwo kubaturowe w PORR.

Projekt 3T Office Park otrzymał certyfikat BREEAM Interim na poziomie „Excellent”, obiekt powstaje także w zgodzie z wymogami Fundacji „Integracja” – certyfikat „Obiekt bez barier”.

Realizację 3T Office Park wspiera firma Gleeds Polska. Świadczy usługi zarządzania inwestycją i jej kosztami, koordynacji ds. certyfikacji BREEAM oraz pełni rolę inspektorów nadzoru.

Zakończenie inwestycji planowane jest na połowę 2021 roku.

Newsletter

Ponad 14 mld danych do Twojej dyspozycji.

Dołącz do Newslettera

Adres e-mail

Gotowe!

Raport został wysłany na podany adres e-mail.

Obróć urządzenie pionowo