Redd Loader
Wszystkie wpisy

Nieruchomości z REDD. Najlepsze rozwiązania dla agentów

12.07.2022 Aktualności

16 miliardów danych o kilku tysiącach biurowców w Polsce. Spersonalizowane oferty generowane w kilka minut. Podgląd „na żywo” aktualnej sytuacji na rynku. Jeśli profesjonalnie zajmujesz się obrotem nieruchomościami biurowymi, to REDD przeniesie twoją pracę na wyższy poziom. Zabieramy wszelkie czasochłonne, mechanicznie wykonywane czynności i dajemy czas na zdobywanie nowych klientów oraz na twórcze myślenie o rozwoju firmy. Lub, po prostu, na odpoczynek. 

1. Znajdziesz wolne biura i wyślesz propozycje klientowi w 5 minut 

REDD Group zgromadził już 16 miliardów danych o ponad 2100 nieruchomościach w 32 miastach. Wystarczy, że Twój klient opowie krótko czego szuka i dzięki zaawansowanym algorytmom REDD uda Ci się szybko znaleźć optymalnie dopasowane do wymagań wyniki. Nasza platforma oszczędza czas obu stronom. 

Tabelki w Excelu, prezentacje w PowerPoincie to już nie jest praca dla profesjonalisty poważnie myślącego o rozwijaniu swojej agencji. Nie musimy pełnić już rolę kopiarek wciskając „Kopiuj/wklej” czy szykując 50 slajdów na jutrzejszą prezentację. REDD to wszystko eliminuje. Sam w sobie jest narzędziem, które wyszuka i przygotuje spersonalizowane oferty, z logiem klienta – wyjaśnia Piotr Smagała, Dyrektor Zarządzający REDD. 

Jeśli będziesz miał już gotową ofertę, możesz ją wysłać online. Forma oferty jest niezwykle atrakcyjna graficznie, a dodatkowo możesz ją spersonalizować umieszczając logotyp swojej firmy, a wszystko w wybranych kolorach. Oferta stworzona w 5 minut, natychmiast trafia na maila Twojego Klienta. Szybko, atrakcyjnie, nowocześnie. 

— To dla nas olbrzymia oszczędność czasu. Po zdefiniowaniu potrzeb Klienta, korzystając z REDD, w kilka minut jesteśmy w stanie przygotować kompletną ofertę. Wystarczy wygenerować PDF i wysyłać zestawienie. Klienci doceniają naszą rzetelność, znajomość rynku i doświadczenie, ale bardzo istotna jest dla nich również szybkość reakcji — mówi Piotr Buchwald z RE+. 

2. Masz kontakty do wszystkich właścicieli biurowych

REDD pozwala również skontaktować się szybko z każdym właścicielem nieruchomości w bazie. Wielotygodniowe poszukiwania zastąpić może więc teraz kilkunastominutowa, jednorazowa rozmowa przy kawie z klientem, a później szybkim przygotowaniem oferty. 

  Możliwość kontaktu z prawie każdym właścicielem budynku – i to bez przeszukiwania internetu – jest bardzo wygodną opcją. Wszystkie potrzebne informacje, otrzymujemy w jednym miejscu, a w dodatku bardzo intuicyjnym i atrakcyjnym wizualnie — dodaje Tomasz Dyła, właściciel Vertigo Property Group, agencji nieruchomości komercyjnych i firmy doradczej działającej na warszawskim rynku biurowym.

REDD to platforma, w której „na żywo” sprawdzać można warunki wynajmu nieruchomości obecnych w bazie. Czym różni się to od dotychczasowego systemu działania? Każda z danych może być tutaj analizowana wielokrotnie, „recyklingowana”, oglądana z różnych stron, przez tysiące obserwujących, a korzyści z jednej danej mogą być nieskończone. To nie liczba wpisana jednorazowo w tabelkę i wrzucona do szuflady na kwartał albo na zawsze. Tutaj jedna dana wielokrotnie na siebie pracuje. 

Komputer tysiąc razy szybciej analizuje sytuację na rynku i potrafi podpowiedzieć rozwiązania, których opracowanie zajęłoby pojedynczemu człowiekowi tygodnie. Klient może wyjść dużo bardziej zadowolony niż wcześniej podejrzewał z zupełnie niespodziewaną, korzystną ofertą. A klienci taką wartość dodaną niezwykle doceniają. I wracają – mówi Piotr Smagała.

REDD określany jest już mianem „Google Analytics dla nieruchomości”. Konto użytkownika jest tu w pełni spersonalizowane, żadnego przełączania, cały czas jesteśmy w jednym systemie. Wszystkie dane są w jednym miejscu, w każdym momencie, do nieskończonej liczby i rodzaju superszybkich analiz pozwalających przygotować agentowi najlepszą ofertę. 

Przejdź na REDD i zrób sobie wolne od zbędnych obowiązków. 

 

Obróć urządzenie pionowo