Redd Loader
Wszystkie wpisy

Nowe centrum Google w The Warsaw Hub

26.10.2021 Aktualności

W The Warsaw Hub powstało nowe centrum Google, które zajmie 14 pięter. Do dyspozycji będzie taras zewnętrzny i kawiarnia na 31. piętrze. W biurach znajdą się między innymi siłownia, biblioteka, pokoje rozrywki, do drzemki dla rodziców z dziećmi.
Nowe biuro Google w Warszawie będzie największym europejskim centrum ekspertów od rozwoju technologii chmury obliczeniowej Google. Biuro powstanie w The Warsaw Hub.

Kompleks wyposażono w zaawansowane rozwiązania technologiczne, a zintegrowane systemy zarządzania budynkiem są zarządzane przez infrastrukturę opartą na sztucznej inteligencji i obsługiwaną przez Google Cloud Platform.

– Nasze nowe warszawskie biuro to inwestycja w wiedzę, którą za pośrednictwem programów edukacyjnych i szkoleń będziemy się dzielić. Po kwietniowym otwarciu regionu Google Cloud, pierwszej w Polsce infrastruktury umożliwiającej lokalne przetwarzanie danych w chmurze, kontynuujemy realizację naszej wizji, by Warszawa stała się chmurową stolicą Europy. Nasze miasto ma ogromny potencjał i zapewnia doskonałe warunki do przyciągania najlepszych ludzi w sektorze nowych technologii, by to tu właśnie pracowali i rozwijali swoje kariery – mówi szefowa Google Polska Magdalena Kotlarczyk. 

Obróć urządzenie pionowo