Redd Loader
Platforma REDD wchodzi na rynek magazynowy.
Wszystkie wpisy

Nowy najemca w Browarach Warszawskich. Point72 wynajmie prawie 3 tys. mkw.

16.07.2021 Aktualności

Point72 wynajmie blisko 3 tys. mkw. w Browarach Warszawskich. Firma zajmie powierzchnię w Biurach przy Warzelni – największym z biurowców wpisujących się w wielofunkcyjną inwestycję zrealizowaną przez Echo Investment na warszawskiej Woli. Pracownicy rozpoczną tu pracę na początku 2022 r.

W warszawskim biurze Point72 pracują osoby zatrudnione na strategicznych stanowiskach w zespołach technologii, finansów, operacji i data science, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu firmy.

Firma wynajęła blisko 3 tys. mkw. w Biurach przy Warzelni – największym z biurowców wpisujących się w wielofunkcyjną inwestycję zrealizowaną przez Echo Investment na warszawskiej Woli. Pracownicy rozpoczną tu pracę na początku 2022 r.

– Point72 to dynamiczna firma o kulturze charakterystycznej dla startupów. Chcemy budować nasz zespół współpracując z najlepszymi talentami na rynku, więc gdy wybieraliśmy biuro, tętniąca życiem Warszawska Wola przyciągnęła naszą uwagę – powiedział Rafael Lopez Espinosa, dyrektor zarządzający Point72 w Warszawie.

„Browary Warszawskie są wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy”

Browary Warszawskie oferują szereg udogodnień i korzyści dla firm, dzięki którym pracownicy Point72 będą mieli wygodny dostęp do świetnych restauracji, w tym rzemieślniczych piekarni i butikowych cukierni, specjalistycznych delikatesów oraz profesjonalnych usług, a wszystko to w otoczeniu zielonych miejskich skwerów i wysokiej jakości architektury.

– Browary Warszawskie są wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Przyciągamy otwartością, gościnnością i pozytywną energią. Ambitny projekt zyskuje równie ambitnych partnerów. Firmy takie jak Allen & Overy, Grupa Żywiec czy L’Oreal Polska zaufały potencjałowi tego miejsca i już dziś rozwijają się w tej nowej części warszawskiej Woli. Niezmiernie miło jest nam powitać w tym gronie Point72, który od Browarów Warszawskich rozpocznie historię pierwszej polskiej lokalizacji – zapowiada Michał Żelski, dyrektor regionalny w dziale biur Echo Investment.

W procesie poszukiwania powierzchni Point72 wspierali eksperci z firmy doradczej CBRE.

– Nasz klient, firma Point72, poszukiwał nie tylko biura, ale także przestrzeni oddającej ducha firmy i pozwalającej na rozwój swojej działalności nad Wisłą. Cieszę się, że udało znaleźć takie miejsce w Browarach Warszawskich. To wielofunkcyjne, świetnie skomunikowane miejsce, które pozwala w pełni wykorzystać wszystkie, największe zalety Warszawy. Wierzę że pracownicy Point72 będą zadowoleni zarówno z przestrzeni biurowej, jak i tej otaczającej sam budynek – mówi Michał Tyszkiewicz, ekspert ds. rynku biurowego w CBRE zaangażowany w transakcję.

 

Newsletter

Ponad 14 mld danych do Twojej dyspozycji.

Dołącz do Newslettera

Adres e-mail

Gotowe!

Raport został wysłany na podany adres e-mail.

Please turn the device vertically