Redd Loader
Wszystkie wpisy

Skąd REDD ma dane, jak często są aktualizowane i ile ich jest? #BazaWiedzy

19.10.2022 Aktualności

Platforma REDD posiada obecnie w bazie 2211 budynków, z czego 2050 to obiekty już istniejące, w budowie jest 57, a w planach 76. To łącznie około 14,5 mln metrów kwadratowych powierzchni. Jeśli chodzi o unity biurowe, w REDD znaleźć ich można niemal 5000, z czego 4000 jest dostępnych od zaraz. W sumie REDD posiada ponad 16 mld danych. To najwieksza baza o rynku biurowym w Polsce. 

Dzięki wysokiej jakości narzędzi IT danymi z tych wszystkich miejsc zarządza się od ręki, w czasie rzeczywistym, bez przekładania papierów z miejsca na miejsce czy wpisywania informacji ręcznie w tabelki w Excelu. Każdego dnia 100 budynków, które ma swojej bazie REDD, jest w pełni aktualizowanych – pod względem dostępności, kosztów i wszelkich innych niezbędnych kryteriów. Można to jednak wciąż usprawniać a kluczem do tego są sami klienci.

Opcja „basic”

REDD pozyskuje dane od właścicieli nieruchomości lub od agencji ich reprezentujących, to jasne. Dodatkową opcją są newslettery i update’y, które pięcioosobowy zespół research w REDD otrzymuje i następnie używa tych informacji do poszerzania i aktualizacji swojej bazy. 

To opcja podstawowa. Można jednak przejąć stery i samemu zarządzać swoimi nieruchomościami jako użytkownik platformy REDD. 

Opcja „user”

Jeśli nic nie zmienia się w sytuacji naszej nieruchomości, możemy o tym codziennie powiadomić innych użytkowników. Wystarczy zaznaczyć nasze unity i nacisnąć „odśwież wybrane moduły”. Wtedy data aktualizacji zmieni się na aktualny dzień i wiadomo, że są to wciąż najświeższe dane. 

Możemy również unit edytować – określić go jako zarezerwowany lub ustawić datę jego dostępności w przyszłości. Inną ciekawą opcją jest tzw. model elastyczny. Możemy wtedy podzielić jedną powierzchnię na kilka mniejszych unitów, określić ich wielkość i cenę wynajmu dając klientom więcej możliwości wyboru, a sobie więcej okazji do zarobku. 

Zapraszamy do bazy REDD – zarządzaj swoimi nieruchomościami w czasie rzeczywistym, bez „papierologii” i zbędnych opóźnień. 

Obróć urządzenie pionowo