Redd Loader
Wszystkie wpisy

Olivia Business Centre korzysta z danych REDD. Nowy klient platformy

17.05.2021 Aktualności

Olivia Business Centre, największe centrum biznesowe w Polsce, korzysta z danych przekazywanych przez REDD Real Estate Digital Data. Baza platformy osiągnęła właśnie poziom 10 mln danych o biurach w Polsce.
– Obserwujemy w sumie 2 tysiące budynków na 29 rynkach w Polsce. Jako jedyni posiadamy tak znaczącą liczbę danych o rynku biurowym, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na wyczerpujące informacje. Olivia Business Centre otrzymuje od REDD cykliczne raporty, które pozwalają na szybki przegląd rynku – mówi Piotr Smagała, co-founder & managing director REDD.

Jak zauważa Maciej Kotarski, Leasing Director Olivii – REDD zgromadził dane, których analiza jest interesująca i prowadzi do ważnych i ciekawych wniosków. Szczególnie w formie wartościowych, comiesięcznych raportów. Korzystając z REDD mamy też możliwość weryfikacji danych, które mamy z innych źródeł. Ponieważ Olivia Business Centre w Gdańsku to największe i najnowocześniejsze centrum biurowo-biznesowe w aglomeracji trójmiejskiej, taki produkt jest bardzo przydatny. Wartość analizy własnych danych dostrzegamy każdego dnia. To między innymi dzięki takiej perspektywie możliwe było uzyskanie w najbardziej restrykcyjnej analizie prowadzonej przez ekspertów z International Well Building Institute (IWBI) z Nowego Yorku maksymalnej oceny w certyfikacji WELL. Sprawdzane było bezpieczeństwo użytkowników budynków, a także rozwiązania podnoszące jakość życia na terenie centrum biznesowego. Jest to pierwszy taki wynik na świecie, co potwierdza, że gdańskie budynki należą do ścisłej światowej czołówki biznesowej. Mam nadzieję, że współpraca z REDD pomoże nam w osiąganiu podobnych sukcesów w przyszłości.

REDD. Kompleksowa baza dla właścicieli budynków

– Nasza baza to kompleksowe rozwiązanie dla właścicieli budynków biurowych, które oferuje interaktywne narzędzia do wglądu w dane z rynku biurowego w poszczególnych regionach: wyszukiwarkę biur, przegląd wolnych powierzchni, porównania budynków, analizy rynkowe i wiele innych danych aktualizowanych na bieżąco. Jako jedyni w Polsce oferujemy takie narzędzia mówi Tomasz Ogrodzki, founder REDD.

Platforma REDD z początkiem lutego podpisała także porozumienie z Głównym Urzędem Statystycznym (GUS). Od marca REDD jest także członkiem Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych.

Obróć urządzenie pionowo