Redd Loader
Wszystkie wpisy

Palio Office Park w Gdańsku z nowymi najemcami

13.08.2021 Aktualności

PZU Zdrowie i Nowa Era wprowadzą się do wnętrz Palio Office Park – kompleksu biurowo-usługowego, należącego do Cavatina Holding, zlokalizowanego w Młodym Mieście w Gdańsku.

Nowa Era to największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne z kompleksową i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy edukacji, w tym także języki obce oraz największy w Polsce wybór kartografii szkolnej. W budynku Palio A, wydawnictwo wynajęło 1150 mkw. powierzchni. Nowa Era zdecydowała się także na najem 380 mkw. w elastycznej formule Quickwork – biura serwisowane.

Drugim nowym najemcą w gdańskim Palio jest PZU Zdrowie, które od kilkunastu lat jest obecne na rynku prywatnej opieki medycznej. Spółka otworzy swoją nową placówkę w budynku Palio B i zajmie w nim łącznie 1100 mkw. powierzchni.

– Zależy nam na przygotowywaniu elastycznych ofert, odpowiadających na współczesne potrzeby firm. Rozwiązaniem zyskującym na popularności jest zawieranie umów mieszanych polegających na wynajmowaniu przestrzeni biurowej oraz uzupełnianiu jej o przestrzeń w biurach serwisowanych Quickwork. Z takiej oferty skorzystała Nowa Era. To pozwala firmie być przygotowanym na zmieniającą się liczbę pracowników i ułatwia pracę prowadzoną w modelu hybrydowym. Bardzo cieszy nast także nawiązanie współpracy z PZU Zdrowie. Placówka medyczna będzie stanowiła istotną wartość dodaną dla pracowników kompleksu i najbliższego otoczenia Palio  komentuje Tomasz Zydorek, Leasing Director z Cavatina Holding.

Palio Office Park to nowoczesny kompleks

Palio Office Park to nowoczesny kompleks powstający na terenie Stoczni Gdańskiej, przy jednej z głównych arterii miasta – ulicy Jana z Kolna. Zespół ośmiu budynków dostarczy na rynek niemal 90 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A i przestrzeni rekreacyjnej, co wzbogaci portfolio powstającego Młodego Miasta. Oddany w pierwszym kwartale bieżącego roku pierwszy z budynków – A, posiada ponad 16 000 mkw. powierzchni GLA, która rozmieszczona jest na 8 kondygnacjach naziemnych. Palio Office Park A uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.  Najemcami w Palio Office Park są już między innymi firmy z branż energetycznych, medycznych czy doradczych.

Obróć urządzenie pionowo