Redd Loader
Wszystkie wpisy

Pierwszy etap West 4 Business Hub z zarządcą

18.09.2020 Aktualności

Knight Frank został wybrany na zarządcę budynku przy ul. Na Ostatnim Groszu, którego właścicielem jest Echo Investment. Biurowiec o powierzchni całkowitej 21 000 m kw. jest pierwszym etapem, wybudowanym w ramach kompleksu biurowego West 4 Business HUB we Wrocławiu.

– Dynamicznie rozwijająca się pod kątem biurowym zachodnia część Wrocławia oferuje wiele nowoczesnej powierzchni biurowej. Wiemy jak ważna przy wyborze danego biura jest rola zarządcy i zadowolenie innych najemców. Cieszymy się, że tak uznany deweloper, który przywiązuje ogromną wagę do jakości, powierzył nam w zarządzanie swój projekt we Wrocławiu. Jestem przekonana, że doświadczenie naszego zespołu przełoży się na satysfakcję zarówno właściciela, jak i najemców – komentuje Izabela Miazgowska, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

West 4 Business HUB to nowoczesny, czteroetapowy kompleks biurowy realizowany w biznesowej części Wrocławia przy ulicy Na Ostatnim Groszu. Zrealizowany już pierwszy etap obejmuje budynek A o powierzchni najmu ponad 15 600 m kw. (całkowita powierzchnia budynku wynosi ponad 21 000 m kw.).  Pierwszy etap otrzymał certyfikację BREEAM na etapie inwestycji.

Obróć urządzenie pionowo