Redd Loader
Wszystkie wpisy

Producent czekolady zostaje w University Business Park w Łodzi

06.10.2020 Aktualności

W University Business Park II w Łodzi firma Barry Callebaut renegocjowała umowę najmu 3007 mkw. dla swojego centrum usług wspólnych. Firma powiększyła również powierzchnię o 3011 mkw.

Firma Barry Callebaut w University Business Park II jest już obecna od 2015 roku. – Nasza organizacja zakotwiczyła w Łodzi i widzi w tym miejscu ogromny potencjał. Mamy bardzo ambitne plany rozwoju w tym mieście – mówi, cytowany w komunikacie, Maciej Kulbat, dyrektor zarządzający centrum usług wspólnych Barry Callebaut.

W transakcji pośredniczyła firma Colliers International. Jej przedstawiciel zaznacza, że transakcja pokazuje potencjał Łodzi. – Rozwój naszych klientów daje nam niezwykłą satysfakcję nie tylko ze względu na ich sukcesy, ale także ze względu na sukces Łodzi. Moment, w którym ponownie możemy reprezentować klienta w transakcji najmu, tak jak ma to miejsce w przypadku firmy Barry Callebaut, pozwala zweryfikować, jak szybko rośnie potencjał biznesowy naszego miasta i jak firmy działające na lokalnym rynku potrafią go wykorzystać – mówi Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny w Łodzi, Colliers International.

– Cieszę się, że firma Barry Callebaut zdecydowała się nie tylko pozostać w University Business Park, ale także powiększyć powierzchnię najmu. Dokładamy starań, by w tak dynamicznie zmieniających się okolicznościach biznesowych nasi najemcy widzieli w nas partnera wspierającego ich działalność – komentuje Grzegorz Boczek, dyrektor działu wynajmu w Globe Trade Centre S.A.

University Business Park to kompleks dwóch 7-kondygnacyjnych biurowców o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw. Lokalizacja przy ul. Wólczańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej i Politechniki Łódzkiej zapewnia swobodny dostęp do usług i komunikacji miejskiej. Nieruchomość otrzymała certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Obróć urządzenie pionowo