Redd Loader
Wszystkie wpisy

Quickwork we Wrocławiu z nowymi najemcami

24.07.2020 Aktualności

Międzynarodowa firma doradcza Deloitte wynajęła 40 stanowisk pracy w nowoczesnym biurze serwisowanym Quickwork, w budynku Cavatina Holding – Carbon Tower we Wrocławiu.
Quickwork to biuro serwisowane w nowocześnie i stylowo zaprojektowanych wnętrzach, z dostępem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W ramach jednej przestrzeni, w ofercie operatora są dostępne: biurka dedykowane, hot deski, gabinety (2 – 10 os.), sale konferencyjne i pokoje spotkań.

Wszystkie przestrzenie są umeblowane i wyposażone w urządzenia i akcesoria biurowe. Na miejscu jest też dostępny wysokiej klasy sprzęt audio-video do przeprowadzenia prezentacji i wideokonferencji. Dzięki elastycznej formule najmu biura, klient zyskuje możliwość zwiększenia lub zmniejszenia zajmowanej powierzchni w zależności od prowadzonych projektów, bez potrzeby zmiany lokalizacji.

Quickwork. Elastyczna przestrzeń we Wrocławiu

Zespół konsultantów Deloitte Polska zajmie 40 stanowisk pracy w zielonej, elastycznej przestrzeni biurowej Quickwork we Wrocławiu. Polski oddział firmy ma swoje biura w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań, Łódź, Szczecin i Rzeszów.

– Wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji tworząc nowe platformy i usługi w zakresie connected car, aftersales, quality czy AI. Pomagamy największym firmom usprawnić procesy biznesowe i być bardziej innowacyjnymi poprzez modernizację i rozwój istniejących systemów i aplikacji. By działać na najwyższym poziomie, dbamy również o naszych konsultantów. Dlatego cieszę się, że dwa dynamicznie rosnące zespoły technologiczne – Automotive DevOps Studio i SAP – zyskają tak wygodną przestrzeń do pracy. Liczę, że w Quickwork jeszcze efektywniej będą tworzyć nowoczesne oprogramowanie i sprawniej osiągać cele biznesowe naszych klientów – mówi Daniel Martyniuk, Partner, Lider doradztwa technologicznego, Deloitte.

– Bardzo nas cieszy wybór Quickwork przez tak prestiżowego najemcę, jakim jest Deloitte Polska. Coraz częściej zauważamy, że usługa biura serwisowanego i elastyczność tego rozwiązania przemawiają do dużych graczy na rynku. W pełni wyposażone, nowoczesne wnętrza, ze wszystkimi udogodnieniami na miejscu, w ramach jednej opłaty, stanowią wygodną przestrzeń dla rozwoju każdego biznesu. Oddając kwestie prowadzenia biura operatorowi, najemca może w pełni skoncentrować się na swoich celach biznesowych w komfortowych warunkach – mówi Krzysztof Kołodziej, manager Quickwork.

Najemca przeprowadzi się do nowej lokalizacji w III kwartale bieżącego roku.

W transakcji, Deloitte reprezentowała firma doradcza JLL

– Z wielką przyjemnością wspieraliśmy Deloitte w procesie wyboru biura i jesteśmy przekonani, że wybrana powierzchnia w elastycznym Quickwork w wysokiej klasy budynku Carbon Tower, spełni oczekiwania pracowników Deloitte. Decyzja o wyborze Quickwork była pierwszą tego typu transakcją Deloitte w Polsce. To najlepszy dowód na to, że biura typu flex stanowią ciekawą i bezpieczną formę najmu również dla międzynarodowych graczy, którzy celują w nowoczesne i najwyższej jakości przestrzenie biurowe. Ponadto, finalizacja umowy nastąpiła już w czasie globalnej pandemii, kiedy wiele firm zaczęło weryfikować swoje strategie biznesowe poszukując rozwiązań optymalizujących biznes. Kolejne miesiące powinny przynieść dalszy wzrost popularności elastycznych miejsc do pracy – mówi Marcin Gajewski, Senior Consultant, JLL.

Quickwork zajmuje 5-te piętro budynku biurowego Carbon Tower, zrealizowanego przez polskiego inwestora i dewelopera, Cavatina Holding. Biurowiec zlokalizowany jest w biznesowej dzielnicy Wrocławia, przy ul. Fabrycznej 6. Wszyscy użytkownicy obiektu mogą skorzystać z rozbudowanej infrastruktury rowerowej oraz takich udogodnień jak przedszkole i placówka medyczna. Położenie budynku gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej.

Obróć urządzenie pionowo