Redd Loader
Wszystkie wpisy

REINA Partners. Nowy doradca startuje na rynku

06.05.2020 Aktualności

– Czas, w którym wkraczamy na rynek, jest dość szczególny i z całą pewnością jest dopiero początkiem zmian, które będziemy obserwować przez następne lata. W nowej rzeczywistości kluczowe będzie łączenie konkretnych kompetencji. Dzięki specyficznej formule naszego biznesu, w którym trzon stanowi doradztwo transakcyjne, a zakres usług poszerzamy, dobierając najlepsze zespoły niezależnych ekspertów z rynku, wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. Nasza strategia opiera się na przekuciu wieloletniego doświadczenia i znajomości rynku w platformę z usługami na najwyższym poziomie, który jesteśmy w stanie zagwarantować, zachowując butikowy charakter firmy, budując ją na zaufaniu i długotrwałych relacjach i skupiając całą uwagę na interesach klienta – komentuje Robert Z. Karniewski, prezes zarządu spółki REINA Partners.

ZOBACZ: Prawie co drugi budowany w Warszawie biurowiec powstaje na Woli | OFFICE MARKET REAL TIME 

Współpracując z niezależnymi podmiotami na rynku, obok doradztwa transakcyjnego, REINA Partners oferuje także usługi architektoniczne, z zakresu zarządzania projektami, realizacji fit-out, kontroli kosztów eksploatacyjnych, doradztwa prawnego oraz certyfikacji WELL.

Robert Z. Karniewski to pionier w dziedzinie Reprezentacji Najemcy z ponad 23-letnim doświadczeniem w branży i jeden z pierwszych ekspertów kształtujących rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Przed dołączeniem do REINA Partners obejmował stanowisko Senior Partnera w Colliers International Poland, gdzie nadzorował Dział Doradztwa Biurowego oraz wszystkie działania na rynkach regionalnych w Polsce, tworząc oddziały firmy w siedmiu miastach. Odpowiadał także za budowanie relacji z klientami korporacyjnymi w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Bezpośrednio nadzorując działania operacyjne w całym kraju, Robert Z. Karniewski będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii biznesowej spółki, rozwój firmy oraz budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

 

Obróć urządzenie pionowo