Redd Loader
Wszystkie wpisy

Rekordowa transakcja na rynku biurowym w Krakowie

19.08.2019 Aktualności

Zawarta w ubiegłym tygodniu pomiędzy UBS, a krakowskim deweloperem INTER-BUD, umowa najmu na ponad 19,5 tys. m kw. powierzchni biurowej w projekcie Fabryczna Office Park, to jedna z największych transakcji na rynku nieruchomości biurowych w historii Krakowa.
Dla nas jako inwestora cały projekt Fabryczna City, którego częścią jest kompleks trzech biurowców Fabryczna Office Park to nowa przestrzeń w centrum miasta. Chcemy wykorzystać wyjątkowość tego miejsca łącząc jego historyczny charakter z nowoczesnością i oczekiwaniami współczesnego klienta biznesowego i indywidualnego – stworzyć swojego rodzaju w miasto w mieście – wyjaśnia Stanisław Łukasik, właściciel Grupy INTER-BUD.

  • Fabryczna Office Park to kompleks trzech biurowców klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej ponad 42 tys. m kw.
  • Budynek realizowany jest zgodnie z założeniami zielonej certyfikacji BREEAM, co oznacza zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, większą efektywność energetyczną inwestycji oraz najwyższą jakość materiałów zastosowanych wewnątrz budynków.
  • Budynek Alfa ubiega się obecnie o certyfikat Post Construction Stage BREEAM International New Construction na najwyższym poziomie “Outstanding”.
  • Obecnie cała inwestycja jest już skomercjalizowana w ponad 80%. Pierwsi najemcy wprowadzili się w lipcu tego roku.

 

Obróć urządzenie pionowo