Redd Loader
Wszystkie wpisy

Skyliner siedzibą Booksy. Pierwsza transakcja online

19.10.2021 Aktualności

Platforma Booksy wynajęła 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w Skyliner w Warszawie. To pierwsza transakcja na rynku biurowym, która odbyła się całkowicie online, poprzez platformę ShareSpace.
Booksy wkrótce wprowadzi się do budynku Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego, którego właścicielem jest Grupa Karimpol. Booksy zajmie całe piętro wieżowca, który będzie nową główną siedzibą firmy w Polsce.

– Nowe biuro w budynku Skyliner to doskonała przestrzeń zarówno dla naszych pracowników, jak i klientów. Dzięki platformie ShareSpace, proces wynajmu był szybki i przebiegł gładko, a wykorzystanie e-podpisu zaoszczędziło nam sporo czasu. Całą współpracę oceniamy jako wzorową – mówi Małgorzata Szturmowicz, CFO w Booksy.

– Z dumą możemy powiedzieć, że transakcja została w całości przeprowadzona na platformie ShareSpace, i to w rekordowym czasie niespełna dwóch miesięcy. Finalna umowa została podpisana online, za pomocą podpisu elektronicznego, możliwego dzięki technologii blockchain – podkreśla Thomas Jodar, Head of Business Development w ShareSpace.

ShareSpace to jedyna platforma na świecie, umożliwiająca firmom kompleksowy wynajem biura całkowicie online. – W zeszłym roku rozpoczęliśmy ekspansję poza rynkiem nieruchomości elastycznych. Transakcja zawarta przez Booksy to dla nas krok, który ugruntowuje naszą pozycję na rynku wynajmu tradycyjnego i przyspiesza proces digitalizacji w nieruchomościach – dodaje Robert Chmielewski, CEO i Co-Founder ShareSpace.

Skyliner to jeden z najwyższych biurowców Warszawy zlokalizowany na warszawskiej Woli przy Rondzie Daszyńskiego. Oferuje 49 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz usługowej na 42 kondygnacjach. Na 165 m nad powierzchnią ziemi położony jest dwupoziomowy Skybar z niezwykłymi widokami na panoramę Warszawy. Skyliner posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Biurowiec jest najnowszą inwestycją Grupy Karimpol. Został zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski.

Obróć urządzenie pionowo