Wszystkie wpisy
Synergia w Łodzi wkrótce powita pierwszych najemców
Biura będą przygotowane do wprowadzenia w sierpniu i wrześniu. Wśród nowych najemców jest B612 Studio Graficzne będące częścią ERBI Group. Współwłaściciel firmy, Jakub Bielecki podkreśla, że zdecydował się na wynajem powierzchni w Zielonym, ze względu na ekologiczne rozwiązania zastosowane w budynku, surowy design wnętrz oraz możliwość korzystania z terenów zielonych przy budynku, w tym patio z bezpośrednim dostępem z biura, a także lokalizacja inwestycji.
W procesie poszukiwania najemcy oraz negocjacji warunków umowy najmu doradzało łódzkie biuro Horyzont Nieruchomości.
Przypomnijmy, Centrum Biznesowe Synergia w Łodzi powiększyło się o nowy budynek. Jak zapewnił inwestor, rodzinna firma Synergia Hub, to najbardziej zielony obiekt biurowy w mieście. Powierzchnia inwestycji przy ul. Wólczańskiej 143 liczy ok. 4,4 tys. mkw.
Kompleksowe narzędzie dla profesjonalistów CRE
Jedno miejsce z danymi o stawkach czynszu, opłatach, dostępnych modułach i historii transakcji. Analiza i raportowanie. Dane kontaktowe właścicieli. Pełna kontrola i zawsze aktualne informacje.
Poznaj platformę