Redd Loader
Wszystkie wpisy

TVN zostaje w centrum Warszawy

10.07.2019 Aktualności

TVN Discovery Polska jest czołowym nadawcą telewizyjnym w Polsce, należącym do wiodącego koncernu medialnego Discovery. Przedłużając umowę najmu blisko 1 200 m kw. powierzchni, firma pozostaje jednym z największych najemców obiektu. W rezultacie jeden z najpopularniejszych programów porannych „Dzień Dobry TVN” w dalszym ciągu będzie nadawany ze studia na 9. piętrze budynku M76.
W procesie renegocjacji właściciela budynku, austriacki fundusz Raiffeisen Capital Management, reprezentowała firma doradcza Knight Frank.

– Cieszymy się z faktu, że tak prestiżowy najemca z branży medialnej po raz kolejny przedłużył umowę najmu w M76, w którym jest obecny od 2012 roku. Decyzja ta jest potwierdzeniem, że dobry adres, w dodatku z atrakcyjnym widokiem, przyciąga najemców na lata – powiedział Janusz Garstka, Associate Director w Dziale Reprezentacji Właściciela Knight Frank.

– M76 to budynek biurowy u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Obiekt oferuje około 5 tys. m kw. powierzchni biurowej w standardzie klasy A. To co najważniejsze w przypadku TVN to widok z 9. pietra, skąd nadawany jest program „Dzień dobry TVN”, ale dla pracowników niezwykle istotna jest lokalizacja, która jest gwarantem dogodnych połączeń z resztą miasta. W sąsiedztwie znajduje się szereg hoteli, restauracji, obiektów handlowych oraz inne liczne udogodnienia dla najemców – mówi Piotr Smagała, Managing Director REDD, firmy posiadającej bieżące dane z rynku biurowego w całej Polsce.

Jak dodaje ekspert, w stolicy jest już ponad 5,5 mln m kw. biur. Coraz bliżej Warszawie do londyńskiego City, które dysponuje obecnie 6,8 mln m kw. przestrzeni.

Obróć urządzenie pionowo