Redd Loader
Wszystkie wpisy

WeWork wprowadzi się do The Warsaw HUB

28.10.2019 Aktualności

– Najwyższej jakości elastyczne przestrzenie biurowe są bardzo ważnym elementem naszej flagowej inwestycji, The Warsaw HUB. Od samego początku w projekcie budynku przewidzieliśmy dla nich specjalne miejsce, gwarantujące najbardziej optymalne i funkcjonalne rozwiązania. Cieszę się, że ich gospodarzem będzie firma WeWork, która wyznacza najwyższe światowe standardy w dziedzinie dostarczania przestrzeni i usług wspierających współpracę – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland. 

– Warsaw Hub to perfekcyjna lokalizacja dla naszego kolejnego biura w Warszawie. Stworzona z myślą o członkach naszej społeczności i ich najwyższej wygodzie idealnie wpisuje się w koncepcję przestrzeni oferowanych przez WeWork. Najbardziej zaawansowany technologicznie budynek w Polsce to najlepsze miejsce do rozwoju innowacyjnych idei i biznesów kreujących przyszłość, które chcemy wspierać – mówi Piotr Łagowski, szef działu rozwoju WeWork – Przestrzeń WeWork zajmować będzie aż 4 piętra biurowca. Dodatkowymi zaletami tej lokalizacji są ogólnodostępny klub fitness i sky bar z widokiem na Warszawę, a także parking dla rowerzystów – dodaje. 

W transakcji Ghelamco doradzała firma JLL, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB. WeWork był reprezentowany z kolei przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield.

Przestrzenie biurowe WeWork zostały stworzone w taki sposób, by niezależnie od wielkości zespołu (od 20 do 250 osób), a także typu najemcy (od freelancerów po duże firmy, które stanowią obecnie 40 proc. najemców WeWork), każdy pracował w komfortowych warunkach. 

Członkowie społeczności, oprócz możliwości korzystania z osobistych biur, mają do dyspozycji przestrzenie wspólne – kuchnię ze świeżo parzoną kawą oraz strefy relaksu z miejscami na wypoczynek, stołami bilardowymi i grami arkaidowymi. 

Karta WeWork zapewnia dostęp do 528 lokalizacji WeWork przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu w 111 miastach, w 29 krajach na całym świecie, a aplikacja WeWork kontakt ze wszystkimi członkami społeczności. 

The Warsaw HUB jest najbardziej innowacyjnym projektem realizowanym obecnie przez Ghelamco Poland, wychodzącym daleko poza ramy zwykłego kompleksu biurowców. Charakter inwestycji opiera się na idei huba, czyli wielkiego węzła komunikacyjnego i funkcjonalnego. Kompleks połączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnego biznesu. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej klasy przestrzenie biurowe i coworkingowe, centrum konferencyjne, hotele, lokale handlowo-usługowe, klub fitness oraz centrum współpracy startupów i korporacji. 

Inwestycja zaoferuje swoim przyszłym najemcom liczne nowoczesne rozwiązania – m.in. dostęp do budynku i nawigację za pomocą smartfonu, system rozpoznawania samochodów w podziemnym parkingu czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Obróć urządzenie pionowo