Redd Loader
Wszystkie wpisy

Wrocławski biurowiec Carbon Tower pod skrzydłami Knight Frank

20.08.2020 Aktualności

Cavatina Holding powierzyła zarządzanie biurowcem Carbon Tower we Wrocławiu firmie Knight Frank. Całkowita powierzchnia najmu wynosi ponad 19 tys. mkw.

– Carbon Tower to jeden z najbardziej charakterystycznych biurowców Wrocławia, dobrze nam znany z uwagi na kilka transakcji najmu, w których doradzali nasi eksperci. Od początku bardzo kibicowaliśmy tej realizacji z uwagi na wyjątkową architekturę. Cieszymy się, że firma Cavatina Holding zdecydowała się nam zaufać i przekazała zarządzanie jednym ze swoich flagowych projektów – powiedziała Izabela Miazgowska, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

Carbon Tower to zlokalizowany w zachodniej, biznesowej części Wrocławia biurowiec klasy A. Jego wyróżniająca się bryła od trzeciego piętra zbudowana jest na planie trójkąta. Obiekt na 15 kondygnacjach naziemnych oferuje ponad 19 000 m kw. powierzchni najmu. Deweloper zadbał o użytkowników zmotoryzowanych, jak i preferujących pojazdy jednośladowe.

Zarówno w biurowcu, jak i sąsiedztwie znajdują się liczne udogodnienia, m.in. centrum medyczne, przedszkole, restauracje, kawiarnie, klub fitness, centrum handlowe, tereny rekreacyjne i sklepy. Lokalizacja budynku przy ulicy Fabrycznej oferuje liczne połączenia komunikacyjne w postaci autobusów i tramwajów, które ułatwiają szybki transport do centrum miasta. Biurowiec otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

Obróć urządzenie pionowo