Redd Loader
Wszystkie wpisy

Sky Tower. Bedą najwyżej położone biura we Wrocławiu

03.04.2020

W należącym do spółki Develia S.A. wieżowcu Sky Tower dostępna będzie powierzchnia biurowa w wariantach od 900 mkw. do nawet 2 500 mkw.

– Biuro ze znakomitym widokiem na Dolny Śląsk, zlokalizowane ponad 100 metrów nad ziemią, jest efektowną wizytówką każdej firmy. Nasi najemcy wskazują to jako duży atut w prowadzonych procesach rekrutacyjnych. Warto podkreślić, że powierzchnia biurowa położona na wysokich kondygnacjach Sky Tower stanowi unikatową propozycję na wrocławskim rynku nieruchomości. Żaden inny biurowiec nie może pochwalić się podobnymi przestrzeniami – mówi Aneta Polińska, Leasing Manager Develia S.A. 

– Obiekt ma ugruntowaną pozycję na rynku, jednak ciągle pracujemy nad podnoszeniem jego atrakcyjności. Niebawem zobaczymy efekty nowej strategii, która zakłada m.in. powiększenie oferty usługowo-rozrywkowej czy stworzenie strefy autorskich konceptów kulinarnych – Sky Kitchen – dodaje Aneta Polińska.

  • Sky Tower zlokalizowany jest w samym sercu Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. 
  • To jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji spółki Develia S.A. 
  • Część biurowa obiektu zajmuje powierzchnię  prawie 40 tys. mkw. 
  • Swoje oddziały w budynku mają takie firmy jak: Qiagen, Hicron, TU Europa czy PKO BP.

Jak wynika z raportu „Office Market Snapshot Q1 2020”, we Wrocławiu w 9 obiektach powstaje w sumie 105 tys. m kw. nowej powierzchni. W budowie jest między innymi MidPoint71 przy ul. Powstańców Śląskich. To kolejna inwestycja w tzw. Centrum Południowym, która ma stać się nowym centrum biznesowym Wrocławia. Dostarczy na rynek 37 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Realizowane są także budynki w West 4 Business Hub (80 tys. m kw.).

Obróć urządzenie pionowo