Redd Loader
Wszystkie wpisy

Varso 1 – jest już gotowy. Zdjęcia z budowy

15.04.2020

Jak zapewnia HB Reavis, budowa jest kontynuowana z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Strzelista wieża HB Reavis, ma ostatecznie zdetronizować Pałac Kultury i łącznie z iglicą sięgać 310 m. To będzie jeden z wieżowców, który zmieni skyline Warszawy, a jednocześnie zaoferuje niesamowity widok – wieża posiadać będzie najwyżej położony taras widokowy. 

Warszawa jest wielkim placem budowy powierzchni biurowej. Z danych REDD wynika, że w 44 realizowanych inwestycjach w sumie powstają 957 tys. m kw. nowej powierzchni. 13 budynków jest już w pełni skomercjalizowanych.

Poza Varso Place budowane są także: The Warsaw HUB od Ghelamco, który zaoferuje 75 tys. m kw. powierzchni biurowej, Forest od HB Reavis o planowanej łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie 78 tys. m kw., Warsaw Unit (57 tys. m kw.), Mennica Legacy Tower (65 tys. m kw.) czy SKYSAWA (39 tys. m kw.).

– Warszawa potwierdza pozycję lidera na rynku biurowym. W powstających nieruchomościach średni minimalny czas najmu wynosi prawie 5 lat, czynsz zawiera się w przedziale od 12 do 25 euro za m kw. – komentuje Piotr Smagała, dyrektor zarządzający, REDD.

Jak wynika z podsumowania I kwartału 2020 roku w Warszawie zasoby powierzchni biurowej w budynkach oddanych i w budowie wyniosły 7,6 mln mkw.

REDD Real Estate Digital Data jest największą bazą danych monitorująca cały rynek biurowy w Polsce. Misją ekspertów REDD jest dostarczanie najbardziej transparentnych i rzetelnych danych.

Korzystając z zaawansowanych technologicznie narzędzi REDD udostępnia informacje o warunkach najmu, aktualnej ofercie powierzchni komercyjnych do wynajęcia, wysokości stawek czynszów czy trendów i prognoz dotyczących sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych. Każda transakcja zaczyna się w REDD.

Obróć urządzenie pionowo