Redd Loader
Wszystkie wpisy

Wojewódzka 10 w Katowicach z kompletem najemców

30.04.2020

Wojewódzka 10 Office położona jest przy ul. Wojewódzkiej, w samym centrum dynamicznie rozwijających się Katowic. Zaledwie kilka minut spacerem od budynku biurowego znajdują się m.in. katowicki Rynek, dworzec główny PKP i Galeria Katowicka.

– Wojewódzka 10 Office znajduje się w jednym z najatrakcyjniejszych punktów na mapie Katowic. Poza lokalizacją atutem kompleksu jest wysoki standard wykończenia i nowoczesne rozwiązania techniczne, dzięki którym lokale w budynku wynajęły duże polskie i międzynarodowe firmy  – mówi Krzysztof Gaczorek, prezes KG Group, właściciela Wojewódzkiej 10.

Wśród najemców przestrzeni biurowych Wojewódzkiej 10 znajdują się obecnie ATA Finance, Action, właściciel popularnych sklepów z artykułami wielobranżowymi i Regus, jeden ze światowych liderów coworkingu. Obecnie Regus przestrzeń w budynku Wojewódzkiej wynajmuje firmie Honeywell, globalnej spółce technologicznej znajdującej się na liście 100 największych firm (ranking magazynu Fortune). Do grona najemców wkrótce dołączy też kancelaria prawna.

W budynku Wojewódzka 10 Office znajdują się również lokale handlowo-usługowe, zlokalizowane na parterze budynku. Najemcami dwóch lokali są Żabka i SpeedQueen, popularna sieć pralni samoobsługowych. Do wynajęcia w kompleksie biurowo-hotelowym znajdują się jeszcze trzy lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni około 380 metrów kwadratowych. Do wyboru przyszłych najemców są m.in. dwupiętrowy lokal o powierzchni około 150 mkw. oraz lokale o powierzchni 150 mkw. i 88 mkw.

Obróć urządzenie pionowo