Redd Loader

Otwarte Stanowiska

KARIERA W REDD

Otwarte oferty pracy

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Zostaw nam swoje CV

Kultura REDD Team

Partnerstwo

Budujemy firmę opartą na współpracy, przyjaznej komunikacji, stawiamy na ciągły feedback. Pracownicy REDD mają autonomię i swobodę w osiąganiu swoich celów.

Pracownik jest najważniejszy

W REDD pracownicy są najważniejsi. Wprowadzamy różne inicjatywy, które pomagają osiągnąć jak najlepsze samopoczucie. Wierzymy, że tylko zadbany zespół zadba o naszych klientów.

100% Rozwój

Otrzymujemy roczny budżet szkoleniowy, który daje nam możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących nasze kompetencje. Aktywnie uczestniczymy również w meetupach i webinarach. Każdy z nas ma doświadczonego lidera, który kieruje naszym rozwojem i pomaga nam rozwijać nasze umiejętności.

Wszyscy wierzymy w sukces REDD

Wyznaczamy ambitne cele i każdego dnia zmieniamy rynek nieruchomości komercyjnych. Tworzymy trendy, które często wykraczają poza utarte schematy.

Nasz proces rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

Czas trwania maks. 2 min

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 5 dni i umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną za pośrednictwem poczty elektronicznej.

2

Spotkajmy się

Czas trwania maks. 30 min

Rozmowa zostanie przeprowadzona z działem HR. Podczas rozmowy dowiemy się więcej o Tobie i twoich oczekiwaniach. Przedstawimy Ci również naszą firmę i stanowisko, o które się ubiegasz. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w przyjaznej i nieformalnej atmosferze.

3

Rozmowa z zespołem

Czas trwania maks. 60 min

Ostatnim etapem procesu rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna z jednym z naszych liderów i, w razie potrzeby, z jednym z członków zespołu. Jeśli to możliwe, staramy się spotkać osobiście, aby lepiej Cię poznać*.

* Jeśli potrzebny jest test/zadanie, zostaniesz o tym poinformowany podczas rozmowy z HRem. Staramy się jak najszybciej przekazywać naszym kandydatom informacje zwrotne.

Benefity

Wierzymy w rozwijanie potencjału dzięki kompleksowym benefitom.

medical care

Prywatna opieka medyczna

redd academy

REDD Academy

extra day off

Dodatkowy dzień wolny

recommendation program

Program rekomendacji

sports event

Finansowanie udziału w wydarzeniach sportowych

personal training budget

Budżet na trening osobisty

close-icon

CV / Życiorys

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Numer telefonu

Czy pracowałeś już przy projektach związanych z nieruchomościami? *

Czy słyszałeś o REDD przed złożeniem wniosku? *

* pola obowiązkowe

close-icon

Twoje CV zostało wysłane!

Należy pamiętać, że rekrutacja może potrwać do dwóch tygodni. Skontaktujemy się z wybranymi osobami i powiadomimy o zakończeniu procesu rekrutacji.

Obróć urządzenie pionowo