Redd Loader
Platforma REDD wchodzi na rynek magazynowy.

REDD Platform 3

Twoja przewaga. Twój pomocnik w biznesie. Twój REDD

REDD 3.0

Sprawdź. Kliknij. Przeprowadź transakcję. Powtórz

Dzięki wielu rozmowom z naszymi Klientami stworzyliśmy idealne narzędzie dla rynku. Korzystaj z największej bazy danych i zaawansowanych funkcjonalności. W każdej chwili.
Załóż darmowe konto

Pożegnaj się z nieaktualnymi arkuszami danych, na zawsze.

Dostęp do wiedzy to olbrzymia wartość. Stworzyliśmy produkt w pełni dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Usprawnimy Twój codzienny tryb dnia do maksimum. Rzeczywiste dane rynkowe muszą być zawsze na pierwszym miejscu.

Załóż darmowe konto

Największa platforma na rynku nieruchomości zyskała największą w historii aktualizację. REDD 3.0 zmieni Twoje codzienne życie.

Dołącz do liderów rynku

Odkryj nasze zalety

Zaawansowana wyszukiwarka

Szybciej i łatwiej wyszukuj nieruchomości. Korzystaj z filtrów wyszukiwania i znajdź odpowiadające Ci powierzchnie w ciągu kilku sekund.

Twórz listy budynków w mgnieniu oka

Porzuć ręczne notatki i arkusze danych. Generuj spersonalizowane oferty z Twoim logiem i danymi kontaktowymi.

Wysyłaj oferty online

Nadal korzystasz z PowerPoint'a albo Excela, aby przygotować propozycje dla klienta? Zapomnij o tym! REDD umożliwia Ci to za pomocą jednego kliknięcia.

Wyjątkowa analityka w zasięgu ręki

Najlepsze decyzje biznesowe oparte są na twardych danych rynkowych. Dzięki REDD będziesz o krok przed konkurencją. Weryfikuj, analizuj i ulepszaj swój biznes.

Jedyna na rynku analiza porównawcza nieruchomości

Kluczem do sukcesu jest informacja. Dzięki platformie znajdziesz szczegółowe dane o wszystkich budynkach oraz powierzchniach, a także kontakty do ich właścicieli. Rozbudowane statystyki pokażą Ci to, czego inni nie widzą.

Dostęp do sprawozdań finansowych

Podstawą udanych transakcji jest analiza sytuacji spółek. W REDD znajdziesz ponad 1750 dostępnych dokumentów finansowych. Porównuj i wyciągaj wnioski.

Wybierz swój plan

Co zawiera? Okres próbny • 3 dni za darmo • Nieograniczony dostęp • Nie wymagamy karty kredytowej

Właściciel

Zarządzaj swoimi budynkami w wygodniejszy sposób. Bądź zawsze na bieżąco z sytuacją na rynku. Porównuj swoje wyniki do konkurencji i szybciej reaguj na zmieniające się trendy.

Agent

Wyszukuj dostępne powierzchnie, twórz spersonalizowane oferty, wysyłaj je do klientów i mierz ich efektywność. Nawiązuj kontakty z właścicielami i skróć czas transakcji.

Inwestor

Korzystaj z aktualnych danych rynkowych. Przeprowadzaj analizy i ulepszaj swoją strategię biznesową. Oszczędność czasu i dostęp do danych to klucz do sukcesu.

Jeśli dane to nowa ropa naftowa, to jesteśmy największym i najbogatszym cyfrowym polem naftowym.

16

miliardów danych

2500

budynków biurowych

100 mln $

Wartość aktywów pod lupą REDD

Obróć urządzenie pionowo