Redd Loader
Powrót do listy

Duże wzmocnienie w REDD Group. Dorota Grzywacz została CFOO

18.08.2022 Prasa

Warszawa, 18.08.2022Nowym CFOO Grupy REDD została Dorota Grzywacz. Rolę dyrektor finansowej i operacyjnej przejęła z początkiem lipca. Grzywacz odpowiada za szczegółowe procedury finansowe oraz organizacyjne w REDD Group. Ma przygotować firmę do szybkiego skalowania biznesu oraz do wejścia na nowe rynki.

Nowe rynki i rozwój

Przed nami niezwykle intensywny czas i kilkukrotne wzrosty, dlatego dużym wyzwaniem dla Doroty będzie spełnianie coraz bardziej rygorystycznych standardów operacyjnych i finansowych. Cieszymy się, że pozyskaliśmy nowy talent do naszego zespołu i to właśnie nowa CFOO ma nas przygotować do szybkiego skalowania biznesu oraz gotowości do wejścia na nowe rynki – mówi Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.   

W każdej firmie bardzo ważne jest to, jak radzi sobie ona w ciągle zmieniającym się środowisku. Szczególnie w ostatnich latach firma musi szybko zareagować, dostosowując modele biznesowe i wprowadzając konieczne transformacje. Praca w  firmie z takim potencjałem jak REDD Group, może być ekscytująca – przyznaje Dorota Grzywacz, CFOO REDD Group. 

Przez ostatnie lata Dorota Grzywacz pracowała jako Dyrektor Finansowy i Operacyjny w iProspect Polska Sp. z o.o.

REDD wśród najlepszych start-upów

REDD to jeden z 25 najlepszych start-upów PropTech w Europie Centralnej, który może pochwalić się zbudowaniem największej bazy danych o rynku biurowym w Polsce. W lipcu 2022 roku REDD trafił na listę „CEE Startups Of The Month” przygotowaną przez Vestbee, wiodącą platformę online dla start-upów, funduszy VC, akceleratorów i korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie REDD monitoruje ponad 2 100 nieruchomości w całej Polsce, co przekłada się na 16 mld danych, a z bazy REDD korzystają najwięksi na rynku: Avison Young, CBRE, Deka Immobilien, Globalworth, GTC, EY, Hines, Savills.

Obróć urządzenie pionowo