Redd Loader
Powrót do listy

REDD wśród najlepszych start-upów w Europie Środkowo-Wschodniej

28.07.2022 Prasa

REDD trafił na listę „CEE Startups Of The Month” przygotowaną przez Vestbee, wiodącą platformę online dla start-upów, funduszy VC, akceleratorów i korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej. 

— Wybraliśmy najbardziej ekscytujące start-upy z Europy Środkowo-Wschodniej, które są warte uwagi — pisze Ilya Mikhalchyk-Kananenka, Partnerships & Community, Vestbee. Vestbee opisując platformę zauważa, że REDD zmienia konserwatywny rynek nieruchomości i daje profesjonalistom z rynku nowoczesne narzędzie do pracy.   

REDD ułatwia pracę profesjonalistom 

– Jeśli profesjonalnie zajmujesz się obrotem nieruchomościami biurowymi, to REDD przeniesie twoją pracę na wyższy poziom. Zabieramy wszelkie czasochłonne, mechanicznie wykonywane czynności i dajemy czas na zdobywanie nowych klientów oraz na twórcze myślenie o rozwoju firmy. Pomagać profesjonalistom. To nasza misja, dlatego tym bardziej cieszy nas, że trafiliśmy na listę najciekawszych start-upów w Europie Środkowo-Wschodniej — mówi Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

Czym REDD różni się to od dotychczasowego systemu działania? – Każda z danych może być tutaj analizowana wielokrotnie, „recyklingowana”, oglądana z różnych stron, przez tysiące obserwujących, a korzyści z jednej danej mogą być nieskończone. To nie liczba wpisana jednorazowo w tabelkę i wrzucona do szuflady na kwartał, albo na zawsze. Tutaj jedna dana wielokrotnie na siebie pracuje — dodaje Piotr Smagała, Managing Director & Co-Founder, REDD.

REDD zgromadził już 16 miliardów danych o ponad 2100 nieruchomościach w 32 miastach, a z bazy korzystają najwięksi na rynku: Avison Young, CBRE, Deka Immobilien, Globalworth, GTC, EY, Hines, Savills.

Obróć urządzenie pionowo